ورزش

ستاد عالی کشور – خبرگزاری آنلاین برنامه تحویل استقلال و پرسپولیس را برای اخبار ایران و جهان تصویب می کند


خبرگزاری آنلاین به نقل از اخبار وزارت ورزش و جوانان ، مسعود سلطانی فر در جلسه 223 شورای معاونین وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: سرمایه گذاری مشترک با روسای سازمان خصوصی سازی برگزار شد و اقدامات بسیار خوبی برای شناسایی ملک انجام شد. دوباشگاه و شهید انتقال دو استادیوم با کیفیت بالا دارفشیفر به استقلال و پرسپولیس سفر کرد و سرانجام برای یک سری اقدامات و پیگیری ها مورد استقبال وزارت اقتصاد و خصوصی سازی قرار گرفت.

وزیر ورزش و جوانان گفت: در جلسه ستاد عالی شرکتها دولت ، وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس سازمان خصوصی سازی و معاونان وزارت ورزش و جوانان از طریق سازمان خصوصی سازی برنامه انتقال کار اجرایی را برای دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اجرا می کنند. تأیید کنید آنها کارمندان را می گذارند.

مسعود سلطانی فر افزود: معاونان وزارت ورزش و جوانان و مدیرعامل استقلال و پرسپولیس باید با وزارت اقتصاد و سازمان خصوصی سازی همکاری نزدیکی داشته باشند تا هرچه زودتر انتقال هر دو باشگاه انجام شود.

همه محتوای سایت بر اساس سیستم خبررسانی آنلاین، اقدام به بازنشر می نماید، در نتیجه مسوولیت همه محتوای سایت بر عهده منابع خبری بوده و سامانه آنلاین مجله ایرانی هیچ مسوولیتی در قبال تمام مقالات سایت ندارد.
مشاهده مطالب بیشتر

تحریریه مجله ایرانی

اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا