عمومی

افزایش فالوور اینستاگرام – زومیت

100 درصد فالووری که در این سایت دریافت میکنید واقعی بوده و همگی فعال هستند. برای مثال اگر پستی که در کانال تلگرامی منتشر میکنید حدود 1000 ویو داشته باشد، بدون پرداخت هزینهای در اینستاگرام 1000 فالوور اینستاگرام رایگان دریافت میکنید. آمار نشان میدهد که اگر تعداد فالوورهای یک پیج اینستاگرامی بسیار کم باشد، احتمال این که فالوور واقعی تمایلی به دنبال کردن آن پیج داشته باشد به طور چشمگیری کاهش مییابد.

این موضوع بدین منظور است که باید محتوایی غیرتکراری تهیه کنید که با معیارهای جذابیت برای کاربران همخوانی داشته باشد تا بتوانید ابتدا با محتوا، آنها را درگیر پیج خود کرده و در انتها هرکدام را تبدیل به یک مشتری کنید. این ربات حرفه ای (فالوجت) که پیشرفته ترین فالوورگیر اینستاگرام بحساب می آید، پنل حرفه ای را برای اعمال تنظیمات در اختیار شما قرار می دهد تا با توجه به زمینه ای که در اینستاگرام فعال هستید، بتوانید جذب فالوور کنید.

سایت های زیادی در این زمینه وعده افزودن پروفایل های واقعی را به شما می دهند ولی در عمل اینگونه نیست و پس از تکمیل سفارش و بررسی اکانت های اضافه شده، مشاهده می کنیم که از فالوورهای واقعی استفاده نشده. با این حجم از شلوغی اینستاگرام، در هر زمینه ای که بخواهید فعالیت کنید باید جواب یک سوال را به خوبی به فالوورهایتان بدهید. آیا می توان یک بسته ویو را روی چند ویدیو تقسیم کرد؟ ۱-با تلفن همراه خود وارد صفحه ی اینستاگرامتان شوید و روی ویدیو مورد نظرتون لمس کنید. آن را باز نمایید و روی لینک درون آن کلیک کنید تا به این سایت برگشت داده شده و حسابتان فعال شود .

سرعت بالای اضافه شدن فالوورها هم یکی دیگر از مزیتهای استفاده از خدمات این سایت است. برنامه نینجا یکی از بهترین هاست. دیجی فالوور نمیگوید که بهترین سایت خرید فالوور در اینستاگرام است اما عقیده دارد که خدماتی که ارائه میکند در زمرهی باکیفیتترین هاست. یک فالوور واقعی اینستاگرام پست های مورد پسندش را لایک می کند، کامنت می گذارد و با پیج های دیگر تعامل دارد. فالوور ایرانی موجود در دیجی فالوور به صورت روزانه در اینستاگرام فعال است و لایک میکند و حتی ممکن است برای شما کامنت بگذارد و این کاملا به محتوای تولید شده توسط شما وابسته است.

نرم افزار اندروید Free Followers Plus یکی از بهترین برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام است که برای افزایش فالوورهای اینستاگرام خود می توانید این نرم افزار را نصب کنید و به صورت رایگان فالوورهای واقعی اینستاگرام خود را افزایش دهید. میرویم. خرید فالوور واقعی یکی از روشهای متداول برای افزایش فالوور واقعی پیج شخصی است. چون در آن میتوانیم خیلی راحت با افرادی رابطه داشته باشیم که در مرز سبک زندگی و شیوه رفتاری ما حرکت میکنند و این هدفمندی سودی خالص برای اشتراک تفکر و رفتار ما در محیطی هست که وارد آن شدیم.

شاید پیجهای زیادی را بشناسید که حتی محتواهای فوقالعادهای میگذارند اما خیلی کم دیده میشوند و بعد از چند ماه هم از خیر پیجشان میگذرند. خیلی از عزیزان که درآمدهای ملیونی صاحبان پیجهای مختلف ایسنتاگرام را میبینند، از کارشناسان دیجی فالوور سوال میپرسند که مراحل کسب درآمد از اینستاگرام چگونه است؟ دیجی فالوور یکی از معتبرترین مجموعه های ارائه کنندهی خدمات مربوط به اینستاگرام است. پس اگر یک حساب شخصی دارید، یک حساب دیگر نیز در اینستاگرام بسازید و برای جلوگیری از بلاک شدن در مراحل کار برای آن یک پروفایل مناسب و بیش از ۴ پست ارسال کنید.

البته شما میتوانید از طریق رباتهای فالوور اینستاگرام بگیر که به صورت رایگان در برخی از سایتها وجود دارند نیز تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید. به همین دلیل است که ضمانت بازگشت وجه به صورت 100 درصدی را برای کاربران خود در نظر گرفته است. این عزیزان تمامی دغدغهشان را برای محتوا گذاشتهاند اما به احتمال زیاد، با تعصب خاصی راجع به خرید پیج اینستاگرام و فالوور، ممانعت میکردند.

یکی از راه هایی که شما میتوانید با استفاده از آن به راحتی با خصوصیات فالوور های خود آشنا شوید، فعال کردن ویژگی insight است که برای پیج های تجاری یا همان بیزینسی که پروفایل اینستاگرام خودشان را به بیزینس پروفایل تغییر داده اند فعال است.شما نیز میتوانید به راحتی اکانت خود را به بیزینس پروفایل تغییر دهید. امروزه با توجه به پیشرفت فراوانی که دنیای مجازی کرده است، تعداد کسب و کارهای آنلاین نیز گسترش یافته است و همین امر باعث شده است که افراد به دنبال فالو کردن پیجها و کسب و کارهایی باشند که فالوورهای فراوانی دارند.

مشاهده مطالب بیشتر

تحریریه مجله ایرانی

اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا