رویدادها

تاکید اشتری بر لزوم تخصیص بودجه و اعتبارات به ناجا متناسب با ماموریت ها

فرمانده انتظامی گفت: توزیع بودجه و وام ناجا باید متناسب با تنوع و گستردگی ماموریت ها و نقش و کارکرد آن باشد و امیدواریم در بودجه بندی وام ها در سال 1401 به این موضوع رسیدگی شود.

به گزارش مجله ایرانی، سردار حسین اشعری در دیدار با اعضای مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی که در ستاد ناجا برگزار شد، با تبریک هفته بسیج افزود: بسیج؛ این نهاد مردمی نه تنها در دوران دفاع مقدس جانانه و جان برکف از مرزهای ایران اسلامی دفاع کرد، بلکه امروز نیز در عرصه های مختلف برای خدمت به مردم نقش آفرینی می کند و حماسه می آفریند.

وی با اشاره به تنوع، گستردگی و پیچیدگی ماموریت های پلیس خاطرنشان کرد: نیروهای پلیس در طول سال و بدون وقفه و در تمام نقاط کشور از مرز تا مرکز نظم و امنیت عمومی و علیرغم برخی کاستی ها، بی وقفه و بدون وقفه فعالیت می کنند. مأموریت های مراجع انتظامی تحت هیچ شرایطی تعلیق نخواهد شد.

سردار اشتری تخصیص بودجه و اعتبارات کافی به ناجا را یک اصل مهم دانست و افزود: تخصیص بودجه و اعتبارات به پلیس باید متناسب با تنوع و گستره ماموریت های پلیس و کارکرد آن باشد و امید است در بودجه 1401 این تبصره؛ از سوی دیگر باید به بهبود وضعیت معیشتی کارکنان ناجا و ارتقای توان بودجه ای برای رفع مشکلات نیروها توجه شود.

وی با اشاره به رویکرد پلیس به اطلاعات خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه نیروی انتظامی سنگ بنای نظم و امنیت است، در راستای تسهیل و تسریع در خدمت رسانی به مردم، در سال های اخیر فرآیند اطلاعات پلیس را اجرا کرده ایم.

فرمانده ناجا با اشاره به روند رو به رشد نیروی انتظامی گفت: بررسی های بیرونی حاکی از افزایش اعتماد عمومی به ناجا است، از این رو در صدد افزایش رضایتمندی نیز هستیم.

اشتری گفت: امنیت و سلامت دو نعمت ارزشمند جوامع بشری است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی با اشاره به برخی مشکلات توسعه حاشیه نشینی یادآور شد: توجه به حاشیه نشینی و رفع و کاهش آسیب های آن نیازمند تعامل و همکاری همه دستگاه های مسئول است و شایسته است آسیب ها به حاشیه رانده شود. در این استان نیز باید با ایفای نقش این دستگاه ها حذف شود.

وی در آخرین بخش از سخنان خود بر لزوم تعامل و افزایش هم افزایی ارکان اصلی نظام در راستای توسعه خدمات مردمی تاکید و خاطرنشان کرد: امروز پلیس و مجلس انقلاب تعامل و همکاری خوبی با یکدیگر دارند. خدمات دریافت می کنیم

انتهای پیام/

مشاهده مطالب بیشتر

دکمه بازگشت به بالا