عمومی

تحریم ها مانعی برای حرکت دولت نخواهد بود/رئیس جمهور الگوی مدیران – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت السلام سلام احمد صالحی چهارشنبه شب در جلسه شورای اداری شهر اقلید تاکید کرد: رئیس جمهور ثابت کرده است که برنامه نویس است و مدیران بایگانی باید تغییر در نگرش رئیس جمهور و باید با او هماهنگ شود. رئیس جمهور و او را به عنوان نقشه راه برای مردم نشان دهید و شفقت خود را نسبت به مردم ثابت کنید.

وی ادامه داد: همه انتظار دارند که رهبر ملت وفادارانه خدمت کند و خود را به عنوان یک مدیر انقلابی و ارزشمند در کنار رئیس جمهور نشان دهد.

رئیس مرکز روابط عمومی ریاست جمهوری گفت: خدمت به مردم یک وظیفه است و وقتی مدیر با مردم صحبت می کند اما آن را نادیده می گیرد باید تعجب آور باشد.

حجت الاسلام صالحی تاکید کرد: مدیران باید سعی کنند رضایت همه مردم را جلب کنند و این کمترین انتظار از مردم از دولت است.

وی یادآور شد: مردم نیز باید صبور باشند ، زیرا امروز محدودیت هایی وجود دارد اما هیچ مانعی برای جلو رفتن دولت وجود نخواهد داشت و به زودی دولت سیزدهم تغییر می کند. آماده ساخته شده.

رئیس مرکز روابط عمومی ریاست جمهوری تاکید کرد: همدلی مردم و مسئولان به دولت امید می دهد و با صبر و مقاومت می توانیم پیروز شویم.

حجت السلام صالحی گفت: پروژه های مختلف نیمه تمام در استان فارس وجود دارد و اولویت دولت شروع پروژه جدید نیست بلکه تکمیل پروژه های نیمه تمام است.

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا