رویدادها

عوامل سرقت مسلحانه طلافروشی “دلفان” دستگیر شدند

مجله ایرانی/ لرستان فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری سه سارق مسلح طلافروشی و عامل قتل یک شهروند نورآبادی با اطلاعات پلیس آگاهی استان خبر داد.

سردار یحیی الهی گفت: 22 شهریور امسال چند سارق مسلح با سرقت جواهرات از طلافروشی در دلفان، یک شهروند نورآبادی را کشته و یک نفر را مجروح و متواری شدند. کار عوامل لباس پوشیده بود.

وی افزود: با اشراف اطلاعاتی و رصد سارقان سابقه دار تحقیقات برای شناسایی سارقان و قاتل این شهروند آغاز شد که در تحقیقات اولیه کارآگاهان مشخص شد. یکی دیگر از شهروندان از محل متواری شد.

فرمانده انتظامی لرستان گفت: با استفاده از نیروی علمی و روش های نوین کشف جرایم، سرانجام محل اختفای متهمان مشخص شد و مشخص شد یکی از سارقان در شهرستان های همجوار مخفی شده است. سه سارق شناسایی، دستگیر و سلاح های مورد استفاده در قتل کشف شد.

الهی گفت: سارقان در تحقیقات پلیسی در خصوص انگیزه سرقت از طلافروشی که منجر به قتل این شهروند شد به جرم خود اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده با تذکر به سارقان تحویل مراجع ذی صلاح شدند. وی با بیان اینکه اقدامات مجرمانه پلیس مخفی نخواهد ماند، یادآور شد: مردم در صورت مشاهده هر گونه ناهنجاری و تخلف سریعا مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/

مشاهده مطالب بیشتر

دکمه بازگشت به بالا