فرهنگ و هنر

اجلاسیه شهدای روحانی استان سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

مسئول نمایندگی ولی در سپاه سلمان استان سیستان و لوچستان

به گزارش مجله ایرانی، حجت الاسلام علی اکبرپور، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان بیان با اشاره به برگزاری کنگره 4000 شهیدروحانی در 4 خرداد 1401 توضیح داد: بر همین اساس اجلاسیه شهدای روحانی استان سیستان و بلوچستان روز 19 اردیبهشت 1401 به صورت صورت. استانی در اهدای خبر واهد.

وی افزود: درهمین رابطه چندگانه در سال گزارش ده است و در سال دید روز مدن هدف از برگزاری اجلاسیه شهدای روحانی استان را آشنای مردم و طلاب جوان با رشادتها، دلاوری ها، ایثار، جانفشانی و از خود گذشتگی طلاب و روحانیون در هشت سال جنگ تحمیلی، و عرصه های مختلف خدمت از جمله خبرنگاران، سیل و زلزله است.

اسلام اکبرپور : استان سیستان و لوچستان دروحانی و انباز را دیم انقلاب اسلامی رده است. رای دا روحانی استان سیستان وبلوچستان لدکتاب نگارش ده و سه ا اب دید م ماده

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان یادآور شد: باید مسیر زنده نگه داشتن یاد شهدا ادامه پیدا کند و برای این کار طلبه ها باید غیر از اطلاع رسانی کارکردهای رسانه ای انجام دهندگان، که کارها را در زنده نگه داشتن یاد و نام انجام می دهند. مهم است.

انتهای ام

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا