فرهنگ و هنر

استفاده از اپلیکیشن‌های خارجی برای کوتاه‌مدت اما کنترل شده ایجاد شود

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید که می توان برای مدت کوتاه و به صورت کنترل شده اجازه داد تا مردم از اپلیکیشن های خارجی استفاده کنند و از کسب و کارشان عقب نمانند، اما در عین حال که این اجازه را به آنها محدود کند. بررسی کنید که در داخل ساعات مشخصی باید کارهایشان را انجام دهند، کنترل های لازم را هم داشته باشید تا کسب و کارهایی را که در فضای مجازی وجود دارد در بستر فضای مجازی کشور انتقال یابند.

الله وردی دهقانی در گفت‌وگو با مجله ایرانی، گفت: اکنون نظر می‌دهم که زندگی جامعه اینترنتی به سمت فضای مجازی، سایت‌بری و مجازی رفته است، در گذشته در این زمینه آنچنان که کارهای انجام شده از زیر درستی در کشور هم به نظر می‌رسد. اعتمادسازی در مردم و ولید اپلیکیشن ایی

میلیون سب و ار در ای سایبری ایجاد ده است

وی در ادامه بیان کرد: این عرصه را به دشمنان می‌رسانند و حال می‌کنند که از آن طرف این امکانات بین‌المللی را در اختیار ما قرار می‌دهند و ما را هم بدون توجه، بدون رعایت مسائل امنیتی و مصلحت کشور در اختیار مردم قرار می‌دهند. م می ویند نزدیک میلیون سب و ار در ای سایبری و روی اپلیکیشن ایی وسط از سوی دیگر دشمنان نین مشکلاتی را از نظر امنیتی رای ما اد می ند و ن سب و ار م مل ا ر.

نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی افزود: لازمه این کار این است که از این موضوعات درس و عبرت بگیریم و اولا اپلیکیشن های مشابه آنها و حتی بهتر از آنها را طراحی کنیم و همچنین برای مردم اعتماد سازی کنیم.

امروز انواع مختلف فعالیت ما متجلی در ایسایبری و مجازی است

دهقانی با بیان اینکه استفاده از اپلیکیشن ها را باید بکنیم، اظهار کرد: در حال حاضر حاضر در زندگی مختلف ما متجلی فضای بری و مجازی است که باید قانونمند بوده باشد و رها شده باشد که قانونسایت فکری برای آنها وجود نداشته باشد. این موارد بالاخره از شرایط زندگی امروز بشری و مخصوصا جامعه ما است، باید هم تصمیم بگیریم که به طور خاص پاسخ دهند و مردم استفاده کنند و چه اعتماد مردم را برای این فضا جلب می کنند و به زندگی مردم نباید بیخودی سرک بکشیم. مردم را نسبت اپلیکیشن ای داخلی دارای اعتمادی نیم.

وی با تاکید بر این که اپلیکیشن های متنوع، آسان و راحت تولید شوند و در اختیار مردم قرار گیرند، بیان کرد: با این کسب و کارها را تبلیغ کنیم و به این ترتیب به مردم از اپلیکیشن های خارجی به اپلیکیشن ها کمک کنیم. داخلی وچ نند.

می وان رای وتاه مدت و ورت نترل ده اجازه داد مردم از اپلیکیشن ای ارجی استفاده ند.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: می توان برای کوتاه مدت و به صورت کنترل شده اجازه داد تا مردم از اپلیکیشن های واتساپ و اینستاگرام استفاده کنند و از کسب و کارشان عقب نمانند، ولی در عین حال که این اجازه را دارد. محدود را می توان تعیین کرد که در ساعات مشخصی از کارهایشان را انجام می دهند، کنترل های لازم را هم باید داشته باشیم و قوانین، آیین نامه ها و بخشنامه ها را به گونه ای انجام دهیم تا امکان اطلاع رسانی ایجاد و کسب و کارهای قانونی وجود داشته باشد. و درستی در ای مجازی وجود داشته است ستر ای مجازی داخل ور منتقل وند.

دهقانی خارجی اکنون تاکید می کند: این کار باید به گونه ای اطلاع رسانی شود تا اپلیکیشن های نظایر که می توانند این کارها را انجام دهند، بنابراین باید از حاکمیت و نهادهای مسئول فکری برای این مسئله و تبلیغ شود و آن را تبلیغ کند. ماده ود و اجازه دهنده این اتفاق د.

انتهای ام

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا