رویدادها

امداد و نجات پیشانی جمعیت هلال احمر است

مجله ایرانی / سلستان سرپرست جمعیت هلال احمر استان ألستان عمده رسالت و اصلی ترین شخصیت این جمعیت را مامداد ونجت ها.

قاسم غریب آبادی ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه سازمان جمعیت هلال احمر استان گلستان که با حضور معاون امداد و نجات سازمان هلال احمر کشور و معاون سیاسی و امنیتی گلستان با اشاره به جمعیت هلال احمر امروز به عنوان یک نهاد بشردوستانه برگزار شد. با قامتی مهربان و آماده کار در اذهان مردم شناخته می شود، اظهار کرد: خرسندم و به خود می بام که در جمع بسیار پرکار و فداکار جمعیت هلال احمر توفیق خدمتگزاری دارم.

وی با بیان اینکه همه جانبه در حوادث ناشی از وظایف ذاتی جمعیت هلال احمر است، افزود: هلال احمر یک سازمان مردمی است و وظیفه اصلی ما در هلال احمر امداد و نجات به عنوان هلال احمر است.

سرپرست جمعیت احمر استان گلستان با تاکید بر اینکه در حوزه قبل، حین و بعد از بحران بسیار مهم است، گفت: تلاش ما این است که با حفظ آمادگی چند به ویژه در حوزه کمترین خسارات متوجه مردم عزیز شود.

غریب آبادی با اشاره به اینکه در جمعیت هلال احمر استان گلستان بهتر است تا امروز انجام شود، ادامه داد: سعی کنید در فضای آرامش با همکاری همه و بهره مندی از همه همکاران ظرفیت ها ادامه مسیر و همچنین فرصت های بهتری را داشته باشید. نیز ایجاد ان

وی هدف همه مدیران و اجرای وظایف را به نظام و جامه عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری دانست و گفت: در بخش ساختاری و وظیفه مندی اداری نیز وظیفه و هدف ما دقیق سیاست های دولت قوی و مردمی است.

دوستت دارم

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا