رویدادها

اولویت‌های مرزبانان در نوروز – مجله ایرانی

فرمانده مرزبانی کشور گفت: مرزبانان به سهم خود در گستره فعالیت های ماموریتی در مسیر هدف شعار سال از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد و با جدیت در مرزهای کشور با اقتدار ایستاده اند.

به گزارش مجله ایرانی سردار احمد علی گودرزی در لحظات واپسین سال در جمع مرزداران و مرزنشینان در صفر نقطه مرزی خسروی با اشاره به دعای تحویل سال «یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل والنهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال». ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و معز انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، شهدای عرصه نظم و امنیت و شهدای مظلوم مرزبانی کرد: مجموعه مرزبانی جمهوری اسلامی ایران از آماده سازی کامل است.

وی افزود: شکر وثنای خداوند متعال و اقرار به شکوه و عظمت بی بدلیش و تسلیم در برابر قضا و قدر به استقبال فصل بهار می رویم و به پیشگاه خداوند متعال سرتعظیم فرود می آوریم و سالی پر از خیر و برکت، سرشار از عشق و ایمان. او عضو جمهوری سوسیالیستی مقدونیه و ایالات متحده آمریکا است.

فرمانده مرزبانی کشوربا اشاره به مرزبانان و مرزنشینان و مقامات استانی در نقطه صفر مرزی کرمانشاه مشخص کرد: یکی از اولویت های مرزبانان در نوروز، صلاح رحم و دیدار با مرزنشینان و ریش سفیدان، اجرای طرح های مردم یاری (7 مرحله) در سراسر کشور. رایگان و آسان برای استفاده.

گودر: مرزبانان به سهم خود در گستره های فعالیت ماموریتی در مسیری که شعار سال از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد و با جدیت در مرزهای کشور با اقتدار ایستاده اند.

وی با اشاره به ایام نوروز هشت سال دفاع مقدس و دوری از خانواده رزمندگان گفت: امروز نوروز در مرزهای مقدس ایران اسلامی یک فریضه است و مرزبانان غیور ادامه دهنده راهیان رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در مرزهای کشور و با تحمل دوری از خانواده هستند. هایشان و ایالات متحده آمریکا و جمهوری اسلامی اسلام و اسلام.

به گزارش پایگاه خبری پلیس فرمانده مرزبانی مدیریت کشور در پایان با تبریک فرارسیدن سال 1401 به همرزمانانش و مرزنشینان غیور در سراسر کشور خاطر نشان کرد: مدیریت مرزبانان کشور با تاسی از تجربیات گذشته و با سرعت، دقت و صلابت تمام در اجرای ماموریت های مرزی من یکی از اعضای مجلس عوام و اعضای آن هستم.

دوستت دارم

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا