فرهنگ و هنر

اکران یک مستند با موضوع زنان در مشهد

مستند اجتماعی «او در انتظار کسی نیست» به کارگردانی محسن اسلام زاده از 28 آذر ماه در اکران است.

به گزارش رسیده، فیلم مستند «هیچکس منتظر نیست» به تهیه کنندگی مرکز مستند سوره به کارگردانی و تهیه کنندگی محسن اسلام زاده از دوشنبه 7 آذرماه اکران خود را آغاز می کند.

نزدیک به تاریخ انتشار سند، ماجرای مرکز خوابگاه زنان در میدان شوش تهران فاش شد که به سرپرستی حسام حاجی پور ساخته شده است.

افتتاحیه «هیچکس منتظر نیست» که در قالب منطقه ای و رویداد محور روی آنتن می رود و برای پخش «رویش» در نظر گرفته شده است، دوشنبه 7 آذرماه ساعت 17:30 با حضور بازیگران مستند در صحنه تلویزیون خارجی و سپس پخش خواهد شد. این مستند به مدت یک هفته 2 نفس 16 و 20 در این بهشت ​​پخش می شود.

سند اجتماعی «هیچکس منتظر نیست» علاوه بر پرداختن به مشکلات زنان آسیب دیده، چالش های حاشیه نشینی و زندگی خیابانی، خود را در رابطه با ایده اصلی تعریف می کند.

این اثر برگرفته از شخصیت سپیده علیزاده و یکی از مددکاران سابق به نام منا است و جدای از موضوع اصلی و پرداختن به این دو شخصیت، به داستان زنانی می پردازد که بر اعتیاد غلبه کرده اند و اعتیاد را رها کرده اند و نقش. مدلی که در ریکاوری دارند

প্রেশেষ «হিচিক্স মেস্টার্ট निस» तवारा डफर फैश़ित «گار» سازمان बहमन सब अंजाम मिशोद.

عوامل این مستند تهیه کننده و کارگردان: محسن اسلام زاده، کارگردان: علی محمد خانیکی، تدوین: سلمه اربابون، طراحی و آهنگسازی: محمدحسن ابراهیمی، آهنگساز: افشین عزیزی، مدیر موسیقی: حمیدرضا مجیدی، تدوین رنگ و نور: یحیی محمد علییی، پژوهش: محسن فتاحی، دستیار کارگردان: محمدامین صدیق، کارگردان: مشاور، مدیر هنری: علیرضا عطاریانی، مترجم: نوید خودیای، تهیه کننده: ابوالفازل محمدبور، مدیر تولید: سید محمد نیاکی، تبلیغات: ملیکا رعد، روابط عمومی: سپیده شریعت، تولید: سوره مستند مرکز فرهنگ و محصول مرکز.

پیام پایانی

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا