عمومی

باند سازمان یافته قاچاق سوخت در مازندران متلاشی شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، سردار مرتضی میرزایی گفت: در مبارزه جدی با مفاسد اقتصادی و برخورد با منابع ملی به ویژه قاچاق فرآورده های سوختی، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و پلیس امنیت اقتصادی مازندران موفق به شناسایی اعضای باند جعل اسناد و مدارک می شوند. ارت سوخت ودروهای موجود در ارکینگ و عقد ردد در استان و اچاق سوخت دند.

وی گفت: با انجام تحقیقات اطلاعاتی و تحقیقات تحقیقات پلیسی، امنیت امنیت اقتصادی دریافتند، اعضای این گروه سازمان یافته از سال 1396 با جعل اسناد و مدارک خودرو اقدام به تهیه کارت‌های سوخت و سوخت در خارج از کشور می‌کنند که با توجه به شرایط شرایط را انجام دهند. اقتصادی موجود، نوان اولویت مهم در دستور مأموران این رماندهی رار رفت.

رمانده مدیریت مازندران سرشبکه اصلی این اند در سطح لان در اسناد و درخواست ارت سوخت مبادرت میرد.

وی افزود: ذخیره اصلی با همکاری همدستانش در استان‌های جنوبی با ارائه اسناد جعلی از پلاک‌های خودروهای پارکینگ‌ها و یا بدون بیمه و اسقاطی اقدام به درخواست صدور کارت سوخت غیرقانونی می‌کند.

به گفته سردار میرزایی ماموران پلیس امنیت اقتصادی با همکاری شرکت نفت همه اعضای این باند را شناسایی و دستگیر کردند این پرونده با هماهنگی قضائی در عملیات‌های دستگیر شدند و پنج عضو اصلی این باند پس از دستگیری و تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند. دور رار وثیقه روانه ندان.

به گفته سردار میرزایی کارت سوخت‌های مورد نظر در مرزهای مرزی از جمله سیستان و بلوچستان و هرمزگان مورد استفاده قرار می‌گرفت و مقدار سوختی که با مدارک جعلی صادر شد، شامل ۵۸ هزار و ۲۷۲ لیتر بنزین استان و ۸۴۸ هزار و ۸۰۱ لیتر نفت گاز بوده است.

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا