استان ها

تأملی در حادثه حرم رضوی

روه استانهای گزارشی نا؛ سه نبه ادثه روریستی در رام مطهر رت رضا لیهالسلام انجام شد من رض ریک و سلیت ادت این ساحت مقدس رت االزمان (عج)

نچه از ر مصیبتی در این ادثه مانگیز باعث لم و ر اد امعه ده می شود. رمت به ساحت قدسی حضرت رضا علیه السلام است که بارها در طول تاریخ تعارض و بیحرمتی جنایتکاران و ستمپیشگان قرار گرفته و این حرکت ناجوانمردانه امتدادی بر اعمال ننگین رضاخانه و منافقین کوردل و مانند آنها بوده است.

در عرصه داخلی و مذهبی ریشه های اینگونه حوادث را باید در تفکرات تفرقه آمیز انگلیسی سعودی وهابیت جستوجو کرد، همان مولود نامبارکی که از آمیزش نفاق و تحجر سر برآورد و در عصر حاضر میوه های خبیثی مانند داعش، القاعده و جندالشیطان و … را بر امت اسلام آورد. میل رده و ا این ر ناصوا از دامن آن اسلام اک نمی شود،


راوانید:

ادت روحانیون ادثه مشهد اصل ست مریکا و انگلیس است


انجام دادن کور و ددمنشانه، بیانگر عمق دشمنیها و کینه توزیهای چنین گروههای تکفیری و عناصر ناپاکشان با دستگاه اهلبیت عصمت و طهارت (علیهم صلوات الله علیه) و نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم ولایتمدار آن از اینرو بر ماست که بیشازپیش قدردانهای متقاضی ناپذیر، مدبرانه است. و مقامات مدافعان و افظان ریم ولایت در اسداری از امنیت رمهای مطهر و مه این مرزوبوم اشیم.

اید وجه رد مبارزه ا این ریان و ره ملعونه در دو نظامی و ری-تبلیغی ور وأمان انجام ردو. امنیت نظامی دستگاه های نظامی و اطلاعاتی ستند و افظان امنیت ری و اعتقادی ور

در لیل ریشه های منطقه ای و سیاسی این نایت اما اید نوان رد؛ اکنون که با سلحشوریها و مبارزات قهرمانان جوانان فلسطینی رعشه بر اندام پوشالی رژیم غذایی افتاده، دستنشا این رژیم جعلی با انجام این رفتارهای مذبوحانه برای عملیات مشابه سازی های استشهادی فلسطینیان به دنبال فریب اذهان جوانان مسلمان و تغییر خط مبارزه از قدس و تلآویو به ایران است. حال با بیداری امت اسلام اینگونه دسیسهها نیز ناکام خواهد ماند و به یاری خدا و پایمردی مردم دلاور فلسطین بهزودی شاهد نابودی عامل اصلی نکبتها و مصیبتهای منطقه، یعنی. رژیم ودک ونیستی واهیم ود.

در پایان یادآور می شود این اتفاق چه به صورت سازماندهی شده از طرف دشمنان قسم خورده این انقلاب انجام شده و چه با نظر شخصی فریب خورده انجام شده باشد، یک هدف اساسی را می کند که همانا ایجاد تفرقه در امت اسلام است. این موضوع ملی می تواند در سه لایه مذهبی، (جمهوری اسلامی ایران و افغانستان) و حاکمیتی مورد توجه قرار گیرد که با مدد الهی و هوشیاری احاد افراد جامعه در تقویت بنیه های وحدت دینی و ملی خنثی خواهند شد.

اسر رین نژاد ادی نماینده رئیس دانشگاه

انتهای ام/4121/4062/

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا