رویدادها

تصادف اتوبوس زائران کربلا در آزادراه تهران ساوه ۴۲ مصدوم برجای گذاشت

مجله ایرانی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گفت: بر اثر تصادف اتوبوس با تریلر در آزادراه تهران 42 نفر مصدوم شدند.

بهرام سیدی در گفت و گو با مجله ایرانی گفت: یک مورد سانحه رانندگی اتوبوس و تریلر در آزادراه تهران در 10 کیلومتری ورودی شهر مامونیه به مرکز گزارش شد.

وی افزود: به تعلم تعلمة مسدومان بلافاصله پنج تیم اورژانس مامونیه، پرندک، زوایی، شهر صنعتی کاوه و تیم امدادی هلال احمر ازادراه به مهل استدراه به محل اعزام شدند.

به گفته صیدی، تیم‌های عملیاتی بلافاصله مصدومان این حادثه را تریاژ کرده و اقدامات درمانی را بلافاصله در بیمارستان برای مصدومان این حادثه انجام دادند.

وی بیان کرد: در این حادثه در مجموع 42 نفر مجروح شدند که 19 نفر از مصدومان برای ادامه اقدامات درمانی به بیمارستان های شهید مدرس و چمران منتقل شدند و 23 نفر از مصدومان پس از مداوا ترخیص شدند.

رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی اتوبوس حامل گردشگرانی را مشاهده کرد که مسافرانی را از شهرهای شمال کیشور با هدف رسیدن به مرز ایران و عراق حمل می کردند.

فرمانده انتظامی آزادراه تهران همچنین گفت: در کیلومتر 40 باند غربی آزادراه تهران تصادف کرد و در این حادثه رانندگی یگان اتوبوس اسکانیا که از استان مازندران آمده بود با پشت یک تریلر و یک چرخ دستی.» می وزد

سرنگ فرزاد حسنوند افزود: براسا کراه براسی براش براش براش براش براش براش این پیس راه در موشور، لَه این ایکسین کے به جلو فوریز بوس کیں شده است.

انتهای پیام

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا