رویدادها

تصمیم یک باغ‌وحش برای فروش ۱۲ قلاده شیر در پاکستان

مسئولان بازی وحشی در پاکستان تصمیم گرفته اند 12 قطعه شیر را به مجموعه خصوصی این باغ بفروشند.

بر اساس گزارش ما، باغ وحشی در پاکستان هفته آینده 12 شیر را به حراج می گذارد تا علاوه بر درآمدزایی برای تامین هزینه ها، فضای بیشتری را برای حیوانات دیگر فراهم کند.

به گزارش بی بی سی، در حال حاضر مسئولان این باغ در مورد تعداد گربه های بزرگ منطقه صحبت می کنند. در باغ، 29 شیر، شش ببر و دو جگوار وجود دارد.

حامیان محیط زیست مخالف فروش شیر هستند. در آن میان جورت زیستِمحیطی «تدوک جهادی بیاتان» که به آن به‌وحش‌های دیگر می‌رسند، یا شیرهای مده عقیم‌سازی می‌شوند به هنا کرسی‌های کرچینتی می‌شوند.

همچنین یورونیوز در گزارشی درباره این تصمیم نوشت: مراقبت از شیر، ببر و دیگر حیوانات وحشی به عنوان یک حیوان اهلی در پاکستان عجیب و غریب است. صاحبان ثروتمند این حیوانات در حال پخش تصاویر و کلیپ های ویدئویی از حیوانات خود در شبکه های اجتماعی هستند. »

مسئولان باغ قیمت هر بسته شیر را 150 هزار روپیه معادل حدود 700 دلار آمریکا تعیین کرده اند، اما امیدوارند هر کدام از این حیوانات با قیمتی حدود دو میلیون روپیه معادل حدود 9 به فروش برسد. هزار دلار آمریکا اما طبق اعلام مدیران باغ، همه نمی توانند در این مزایده شرکت کنند و خریداران باید ثابت کنند که سرپناه، امکانات و ابزار لازم برای نگهداری از این حیوانات را دارند. அந்தை அய்று பியு ப்பிக்கு கு஡்து र நாட்டியும் பட்டி பிட்டி ஬ிட்டை பிட்டை பிட்டை

انتهای پیام

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا