فرهنگ و هنر

جمهوری اسلامی حاصل قرن‌ها مبارزه است

مجله ایرانی/لرستان مشاور وزیر فرهنگ در امور ایثارگران گفت: ۱۳ آبان و روز مبارزه ملی با استکبار جهانی یکی از روزهای تاریخی و فراموش نشدنی در کشور جمهوری اسلامی ایران است که قرن‌ها مبارزه می‌کنند.

محمدرضا سوقندی در دیدار صمیمی با خانواده ایثارگران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، با تبریک ولادت امام حسن عسکری(ع) و همچنین گرامیداشت روز ۱۳ آبان، با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره دلاورمردی و شجاعت رزمندگان لرستانی که می‌فرمایند رزمندگان لرها هستند. ل از نیدنی اشد دیدنی است، افزود: لرستان در مام ادوار امی انقلاب و نظام مقدس ودهاند.

وی با بیان اینکه و رزمندگان در دوران مقدس شهدا اعتقادات و دفاع از دین و اسلام به جبهه‌های حق علیه باطل رفتند و به دنبال سهمیه، امتیاز و مادیات نبودند و شاید برای جامعه امروزی درک آن سخت باشد، عنوان کرد: بر اساس تحقیقات. 300 فلاسفه در غرب و اروپا به این نتیجه رسیدند که با اسم دین نمی‌شود همه ساله کرد ولی با ظهور انقلاب اسلامی این تحقیقات نفی و ثابت شد که در قالب اسلام می‌توان بهترین حکومت را کرد.

مشاور وزیر فرهنگ در امور ایثارگران گفت: در تاریخ نداریم قوم لر به دین و تشیع حمله کرده است و بلکه برعکس همیشه مدافع آن بوده و برای اثبات آن ۶۵۴۴ شهید و ۴ شهید امنیت در شرایط فعلی جامعه ای که تقدیم نظام و انقلاب کرده است.

سوقندی ادامه داد: رقراری ارتباط یک نسل وان اعث اهش سیبا واهد د.

وی با گرامیداشت ۱۳ آبان و روز مبارزه ملی با استکبار جهانی، اظهار کرد: ۱۳ آبان یکی از روزهای تاریخی و فراموش نشدنی در کشور جمهوری اسلامی ایران می‌شود که قرن‌ها مبارزه است.

ارش مجله ایرانی، در این مراسم از سوی مشاور وزیر رهنگ

انتهای ام

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا