رویدادها

حریق لوله گاز در محله مرتضی گرد

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات نجات در تهران، تهران.

سید جلال ملکی در گفتگو با ما در خصوص حادثه آتش سوزی لوله گاز گفت: ساعت 20:04 امشب در محله مرتضی گرد، خیابان خیابان رویال به سامانه 125 سازمان آتش نشانی و ایمنی آتش سوزی در لوله گاز در محله مرتضی گرد رخ داد. به خدمات شهر تهران اعلام شد که بلافاصله پس از این حادثه دو ایستگاه به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: حادثه دیدگان آتش سوزی مشاهده کردند که یکی از لوله های گاز واقعی به دلیل نامشخصی دچار سوختگی شده است. معمولا زمانی که لوله های گاز آتش می گیرند یکی از دلایل اصلی این است که باید در کارگاه قرار بگیرد وگرنه بیل مکانیکی عکس می گیرد که گرد و غبار روی لوله گاز پاک شده و دسترسی به لوله ایجاد شده است.

ملکی گفت: احتمالاً در همان محال حفاری می کریت کی کی کی کی کی در مدر بید تسویر کاز کاز و کی کی کی کی ک

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: در لحظات اولیه آتش حدود 10 یا 12 متر ارتفاع داشت و دقیقا زیر کابل های برق بود. هریک کابل ها برق را نیز شوله ور کرده بود و آن ها را نیز تحت های برک را داهت بود.

وی گفت: در آن منطقه تعداد زیادی ساختمان مسکونی وجود نداشت، اما در چند قدمی لوله اتاقی وجود داشت که کارگاه مبل سازی بود و اقلام قابل اشتعال داشت، بنابراین تا رسیدن عوامل گاز آتش در آنجا نبود. ра Кирдн кех ик ик версия محصولات керде в Аз серајт аче бех оставка недвижимость.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: آتش نشانی از سرایت آتش به کارگاه جلوگیری کرد و با حضور عوامل گاز جریان گاز قطع شد و عملیات آتش نشانی، ایمنی و پاکسازی به طور کامل انجام شد. توسط آتش نشانی.” این حادثه با کمترین خسارت در ساعت 21:49 دقیقه پایانی روز رخ داد.

انتهای پیام

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا