استان ها

حفظ روند سودآوری و فروش در شرکت عظیم فولاد مبارکه

به گزارش مجله ایرانی از اصفهان، مهدی کویتی، معاون اقتصادی و مالی فولاد مبارکه اظهار کرد: این شرکت در شرایط رکودی حاکم بازار، در ۶ ماه نخست سال جاری موفق به فروش ۳،۹۴۷،۲۸۸ تن محصولات فولادی شده است که نسبت به مدت مشابه. سال ل، افزایش درصدی داشته است.

وی افزود: ریالی نیز درآمد حاصل از ارزش ریالی رسیده است ر ا ایان سال ار ا روش ن محصول، درآمدی دود

معاون اقتصادی و مالی شرکت فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه در 3 ماهه نخست سال جاری 2010، 2000 میلیارد ریال سود کسب کرده است که این رقم در 6 ماهه نخست به 322،414 میلیارد ریال رسیده است. این روند نشان می دهد سودآوری در نسبت رقبای داخلی و ارجی است.

وی اذعان داشت: یکی از ویژگی‌های بارز شرکت فولاد مبارکه پرداخت سود تقسیمی در کم‌ترین زمان به سهامداران مخصوصاً سهامداران واقعی است، به طوری که سهامداران حقیقی در تاریخ ۲۰ شهریورماه پرداخت می‌شوند.

کویتی با بیان این که سهامداران حقوقی نیز در مهلت قانونی تصویب ماده ۲۴۰ قانون تجارت واریز خواهند شد، تصریح کرد: فولاد مبارکه در تاریخ ۳۰ آنلاین سال جاری اقدام به ثبت افزایش طرح مجمع عمومی فوق‌العاده ۱۱ مردادماه ۱۴۰۱ تصویب و تصویب کرد. ملیارد رال رسیده است.

وی اظهار داشت: شرکت فولاد مبارکه در نظر دارد به منظور برخی از سرمایه‌ها در مورد نیاز طرح‌های توسعه، اقدام به هزینه مالی از طریق بورس اوراق بهادار تهران مبلغ 150 هزار میلیارد ریال می‌شود.

معاون اقتصادی و مالی رکت ولاد مبارکه در ایان نوان همچنین بهمنظور انرژی پایدار انرژی، پروژه احداث نیروگاه ۹۱۴ مگاواتی سیکل ترکیبی و ۶۰۰ مگاواتی نیروگاه خورشیدی را در دست اجرا دارد که تا پایان شهریورماه ۱۴۰۱، پیشرفت قابل توجهی دارد. اجرا شوداین روژه‌ها من ایداری ولید و روش نوید افزایش سودآوری رای سهامداران واهد ود.

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا