بین الملل

دانشمند آمریکایی: آمریکا عامل شروع همه‌گیری کروناویروس است

دکتر اندرو هافه، دستیار سابق رئیس اتحادیه EcoHealth، در روزنامه دیلی میل نوشت که شیوع ویروس کرونا را «یکی از بزرگ‌ترین سرپوش‌ها در تاریخ» و «بزرگ‌ترین نقض اطلاعات در آمریکا از زمان حملات 11 سپتامبر» خواند.

اندرو هالف افشاگر، به عقیده خود، معتقد است وجوهی که آنتونی فائوچی، رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی، به سازمان “اتحاد اکو هلث” آمریکا اهدا کرده است، مربوط به اختراع ویروس SARS-CoV- است. 2.”

او ادعا می کند که موسسات بهداشت ملی ایالات متحده بودجه عملیات مهندسی ژنتیک (به دست آوردن عملکرد) را تأمین کرده اند و جامعه اطلاعاتی ایالات متحده از این موضوع آگاه است و به نظر می رسد در این فعالیت مشارکت داشته است.

در نوشته روزنامه دیلی میل، اعتقاد بر این است که این عملیات مهندسی ژنتیک (GOF) منجر به ایجاد ویروس SARS-CoV-2 شده است و تاکید می کند که این عملیات ها نقش اساسی در ایجاد این بیماری تهاجمی و مصری داشته است. .

به گزارش دیلی میل، پاندمی ویروس کرونا در اواخر سال 2019 در شهر ووهان چین از زمان اولین گزارش‌ها از شیوع این ویروس جان 6.64 میلیون نفر را گرفته است.

موسسه ویروس شناسی ووهان، آزمایشگاهی با امنیت بالا که متخصص در زمینه کروناویروس است، در دو سال گذشته توجه قانونی را به دلیل گمانه زنی ها در مورد منشاء همه گیری ویروس کرونا به خود جلب کرده است و بسیاری این سوال را مطرح می کنند که آیا این موسسه می تواند منبع احتمالی باشد یا خیر. بیماری خیلی خفیف باشد یا خیر

هم چین و هم این آزمایشگاه قویاً این ادعاها را رد کرده اند، اما اسناد و شواهد مبتنی بر نشت ویروس از آزمایشگاه مورد توجه قرار گرفته است، زیرا دانشمندان، محققان و دولت در جستجوی پاسخی برای این سؤال هستند.

برخی از کارشناسان بر این باورند که ویروس کووید-19 ممکن است از طریق یک محقق آلوده، ریختن زباله های نامناسب یا احتمالاً تدابیر امنیتی را زیر پا گذاشته باشد، از تأسیسات ووهان خارج شده باشد.

در ادعاهای بحث برانگیز، در کتاب اخیر خود با عنوان “حقیقت درباره ووهان”، او ادعا می کند که این بیماری همه گیر در چین و در نتیجه بودجه دولت ایالات متحده برای مهندسی ژنتیک ویروس های خطرناک کرونا ایجاد شده است.

وی در گفتگو با این نشریه گفت که “دولت آمریکا مسئول انتقال بیوتکنولوژی به چینی ها است.”

وی خاطرنشان کرد که آزمایش‌های مهندسی ژنتیک (GOF) در چین، که به اعتقاد او در محیطی با اقدامات ایمنی کاهش یافته انجام شد، منجر به نشت ویروس از آزمایشگاه ووهان، یک مرکز ویروس‌شناسی با بودجه ایالات متحده شد. .

وی خاطرنشان کرد: سازمان Ecohealth Alliance و آزمایشگاه‌های خارجی آن اقدامات کنترلی کافی را برای اطمینان از ایمنی و امنیت جانی و مدیریت ریسک انجام ندادند که در نهایت منجر به نشت ویروس از آزمایشگاه موسسه ویروس‌شناسی در ووهان شد.

این سرباز ارتش آمریکا که اهل ایالت میشیگان است، گفت که این سازمان آمریکایی سال‌ها است که “بهترین روش‌های موجود برای مهندسی کرونا ویروس‌های مرتبط با تهدید حمله به گونه‌های دیگر را به آزمایشگاه ووهان آموزش داده است.”

وی تصریح کرد: چین از روز اول می دانست که عامل مهندسی ژنتیک است.

وی ادامه داد: از چیزی که دیدم وحشت کردم ما فقط سلاح زندگی را به آنها دادیم.

این متخصص بیماری های عفونی در کتاب خود ادعا می کند: «مردان باهوش صدها میلیون نفر را در سراسر جهان کشته اند» و دولت آمریکا همه آنها را پنهان کرده است.

هف اضافه کرد که جای تعجب نیست که چین در مورد شیوع این بیماری دروغ گفته است و سپس “تحقیقات زیادی انجام می دهد تا زمانی که به نظر برسد که این بیماری یک اتفاق طبیعی است.”

وی تصریح کرد: ببخشید همه اینگونه هستند که دولت آمریکا به همه ما دروغ گفت.

310310

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا