ورزش

داور دربی با دستان فراقانونی انتخاب شد/ استقلالی‌ها گاف می‌دهند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، یحیی گل محمدی در نشست خبری قبل از دیدار پرسپولیس برابر با یک برابر اراک در جام حذفی فوتبال کشور با اشاره به اینکه بازی سوم خود را در این مسابقه پیش رو داریم، گفت: فکر می کنم از زمانی که مهدی رحمتی سرمربی تیم فوتبال ایران هستم فکر کنم. ده است اثیرات مثبتی را در روند این م ایجاد رده و نها نتایج وبی رفته اند.

وی ادامه داد: در ازی ام نباید اشتباه نیم. اید رصت لب اشیم و از استفاده نیم و روی دفهامان ویم. اشتباه ممکن است م را از ام نار ارد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بازیکنان برای دیدار دو برابر تکرار کرد: بازیکنان آماده هستند اما امروز نمیدانم با هوا چطور باید بازیکنان را تمرین کنند زیرا سلامتی بازیکنان بسیار مهم است و هواداران هم مهم هستند.

ل محمدی ا اکید ر این که ازی در ام نال را دارد، ادامه داد: این ازی ا ا لیگ رتر رق دارد. اگر در نشین دول لیگ رتر م ودیم از م ام رای ما مهم ود ون ر دو ام را می واهیم. سه عزی سر در ام داریم. اگر رنده اشیم میوانیم ام واداران دیه می شود.

وی درباره احتمال تعبیر زمان بازی پرسپولیس با دلیل به دلیل بالا بودن شاخص های آلایندگی هوا در تهران گفت: نمی دانم چه تصمیمی می گیرد اما ما به هر حال از هر چه بگویند پیروی می کنیم.

گل محمدی درباره اینکه «چرا حامد لک اجازه عذرخواهی پیدا نمی کند و سرنوشت او برای حضور در تمرینات گروهی چه خواهد شد؟»، تصریح کرد: بحث عذرخواهی نیست، بلکه شرایطی که او داشت خوب نبوده است. دلیل اینکه الان من نهایی مرین میند این است رفتار ودش ر ر ند. این رصتی رای لک است ا ر ر ند. ور او در روزهای نده ر ما مک واهد رد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اظهارات فرهاد مجیدی همتای خود در استقلال تهران مشخص کرد: دیروز جلسه ای با بازیکنان داشتیم و تصمیم گرفتیم از مسائلی که تیم را به هم می زند، دوری کنیم. موضوع درباره این ا اد است می وانیم نیم اما اصول رفهای این مربی درباره مر دکر در

وی ا ان اینکه ار ما اقترسا و اعصاب ردکن است، ادامه داد: نگرانی های ادی داریم اید روی ناک. از رفهری دور است درباره مربی نم.

ل محمدی مچنین دربار م میته انضباطی مبنی ر لف او در دربی از اشگاه واستم اعتراض ند و اشگاه م مسئول وقی و مدیر روابط مومی دارد و درویش این مسائل است.

مدیریت م وتبال رسپولیس ریح رد: مرکز من روی مسائل نی است. مین در ویم استناد اشگاه استقلال نسبت ندها اشتباه ود و اطلاعاتشان امل نیست. نها اد رف میند و اف میدهند.

ل محمدی درباره آن رسپولیس : وحید امیری را در اختیار نداریم و سیامک نعمتی م ازه. نتیجه ازی ردا ا وجه رایط ستگی مرکز ودمان دارد.

در ادامه نشست ری ل محمدی ار دیگر این نگرانی دارد اید ل ود. میته داوران انتخابی وب میوانند مشکلات را م ند. درصد ادی از واشی رخ داده است مشکلات داوری است.

وی از میمت داور ازی رسپولیس و وادار در ل رتر ن لایه رد و : داور اید می اشد میواهد وتبال ازی ند نه اینکه عکس اشد. سوم من ازی وابیده ود. ماشاگران لذتی می رند؟ این ارها نگ اعصاب است. اتفاقات دربی مطر نههای داوری ود. نای داوری را ارید و ند داور منصف اوت ند، اگر نگفتند اوت دربی رفه و ده وتبال را نار میگذ.

سرمربی رسپولیس ادامه داد: از دقیقه مسابقه داور رفه سوت د. ل م این است ارید رمان در مین مسابقه وتبال مشخص ود. این واسته مه عزیزان و مربیان است. ما نباید ای نیت و نگرانی از انتخاب داوران دون مرکز وارد مین ویم. داور دربی علیه افشاریان استوری گذاشت و به همین خاطر آقای افشاریان او را جریمه اش کرد و دید برای بازی ما با نفت مسجد سلیمان سوت اما همین داور چطور می آید داور دربی می شود.

وی : معلوم است ای سروی از انتخاب و رای داور مایت می ند. من ا او مین ام لسه می ارم اگر اشتباه ن ر اری واست من انجام دهم.

این مربی با بیان اینکه اگر از یک تیم خوب و باکیفیت پنج تا گل بخوریم ولی از روی فوتبال باشد واقعا لذت می بریم درس می بینم، می گوید: اتفاقا می گیریم و لذت می بریم که یک مربی چنین تیمی را درست کرده است.

او ار دیگر داور در اشاره رد و : وقتی ای سیدعلی داور د نمی وانستیم ون مان ایی دست ای را انونی داشت و انرژی رای این داور اشتند رای مان ا م اوت ر و ن

وی درباره انتقاداتی که «چرا در دربی تعویض دیرهنگام شد» گفت: اتفاقا وقتی بازیکن بلند قامت آوردند می خواستیم عوض کنیم اما داور نگذاشت بازیکن ما وارد زمین شود. ما نفره ل وردیم. رانکارد روی ولی مین و رف رون در ال رکت ود ای سید لی می واست ازی را روع ند.

ل محمدی در رابطه ی اکید ردک ازی ملی ایران و ره نوبی را دید داور دو دقیقه و نیم منتظر ماند ا ازی عدلانه

مدیریت م وتبال رسپولیس ا این که اتفاقات نیمکت ا م مدیریت من اید ویم داوران ما اصلاً مشکلی ندارند از نظر امکانت و وق و رین اقشار امعه ندارند ستاد. ار داوری در وتبال ما لی سخت است. دیروز در میته انضباطی م VAR را اورید ا ار روی داور متر ود. ولی ر نم نبود این وسایل رای م ا وب اشد. واقعا است. در نهایت امیدوارم مام نتایج ازی ا وتبالی رقم ورد.

ادامه دارد….

مشاهده مطالب بیشتر

دکمه بازگشت به بالا