رویدادها

در کنار اصل ماجرا ،دروغ پردازی‌ها در مورد ماجرای امینی رسیدگی می‌شود

رئیس کل دادگستری استان تهران با اشاره به اقدامات این قوه قضائیه در رابطه با توافق مرحوم مهسا امینی بنا به دستور رئیس کل دادگستری گفت: بلافاصله پس از وقوع این حادثه، دادگستری کل کشور استان تهران موضوع را به اطلاع مراجع ذیربط رساند ق®راست تighten с с с с а в ае а а а о о پزشکی پزشکی پزشکی

به روگر مجله ایرانی به نقل از میزان، در بکش دوم جلاس امروز شوریا العلی قوه جدی، علی القاصی آنلاین افزود: اکنون دو روز از آغاز بررسی های میدانی می گذرد که این تیم متشکل از افراد اداری، پزشکی، قضایی و غیره مسئول و ذی صلاح در رابطه با توافقی که برای مرحوم امین اتفاق افتاده است، در حال انجام است و تمامی موارد سوابق، اسناد و مدارک در دست بررسی است.

وی ادامه داد: دستور داده شد تمام اتفاقاتی که برای مرحوم امینی افتاده به ستاد اداری و کلاس توجیهی و همچنین انتقال به بیمارستان با دقت بررسی شود. مستدل دهنده.

رياس كل دادكستري استان تهران با بيان اينك «در سلاسه به اوكاپر رژه دائه بري ليله اميني دوسي‌اي در دادسراي تهران شهيد شده است»، گفت: دادسراي عمومي و انقلاب تهران در خصوص ابعاد اين موضوع با توجه به تشريفات قضايي دستوراتي صادر كرد. .

القاصی با بیان اینکه «دستگاه قضایی مسئول حادثه ای که برای مرحوم آمنی رخ داد، بلافاصله وارد شد و موضوع را به دقت بررسی کرد»، گفت: قرار نیست در این موضوع قانع شویم و همه خلفی عرض المزید شده است، در کاحرکوب موازین لوکینی به آن شود.

وی تاکید کرد: در کنر به اصل مجرا به تمیم دروگ فردزی ها در مدر آئین وقده نیز بجدید می شود.

رئیس دادستان مرکز استان تهران در بخشی دیگر از گفتگوی خود به پرونده مربوط به فساد مالی برخی از شهرداران برخی شهرها و همفکران آنها اشاره کرد و گفت: پرونده مربوط به فساد مالی مسئولان سابق شهرداری و یاران آنهاست. در دیوان عدالت و از نظر میزان فساد در آن حوزة، آن دوسه به شورت فی المورد تحمیل کار کریپت تأسیس شد.

القاصی با بیان اینکه «در مورد مسئولیت مالی ماموران شهرداری و همفکران آنها به تعداد 43 نفر حکم صادر شد»، گفت: تعداد شهرداران سابق که از سال 1396 تا 1400 مسئولیت داشته اند، مسئول بوده اند. تعدادی از مددکاران شهرسازی، ساختمانی، خدمات شهری، مالی و فضای سبز و همچنین 8 نفر از پیمانکاران این گروه و تعدادی از کارکنان شهرداری به دلیل اتهاماتی از قبیل سرقت، اختلاس، وجوه تحصیلی از طرق غیر قانونی و کلاهبرداری به عنوان مجازات حبس طولانی مدت، جزای نقدی و انفصال از خدمات دولتی و همچنین ردّ مال و جزای نقدی بالغ بر 200 بلیندی تومان در حک دولت محکوم شدند. این دوسی به تور فیلمی در حال درباه است و به ماه کیکیت حکم، به عھرا درباعره امد.

بابایی ریس مرجمین بابتی سند و املاک نیز در آن للسی از تفافیه و سدور سند للمندیک بری 8 رمیند استان تهران تیی کیک در محکم ادریم از سرامیت و تصفیف تخت و حریم رمینی‌ها کبر داد.

انتهای پیام

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا