رویدادها

دستگیر ۷ شرور در جنوب تهران / حمله به مامور پلیس با قمه

فرماندهی پلیس تهران بزرگ از دستگیری هفت تن از اراذل و اوباشی که در جریان یک درگیری در محله مرتضی‌گرد به سمت ماموران پلیس حمله‌ور شده و یکی از آنها نیز با قمه مجروح کرده بودند، خبر داد.

برای امرار معاش می خواهید چه کار کنید؟ در این باره گفت: شب گذشته خبر یک مورد درگیری دسته جمعی در محله مرتضی‌گرد واقع در جنوب تهران به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داد که درپی آن ماموران پلیس در محل حاضر شده و سعی در برخورد با مخلان نظم و آرامش در آن دارند. این محله را که یکی از طرفین درگیری با قمه به سمت ماموران حمله ور شده بود و یکی از ماموران را از ناحیه گردن و دست چپ شدیدا مجروح کرده و متواری شد.

وی ادامه داد: پس از این حادثه یکی از ماموران که در کانکس نزدیکی محل درگیری حضور داشت، برای کمک به محل مراجعه کرد که با حضور وی در صحنه دو تن از اراذل و اوباش حاضر در این درگیر خلع سلاح و دستگیر شدند.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه در نتیجه اقدامات انجام شده، پنج دیگر از افراد حاضر در این نزاع نیز شناسایی و در عملیات‌های پلیسی دستگیر شدند، گفت: بررسی‌ سوابق هفت متهم دستگیر شده حاکی از آن است که تمامی آنها دارای سوابق متعدد در امر خرید و فروش موادخدر، ایجاد مزاحمت برای نوامیس، شرب خمر و …

موقوفه‌ای با بیان اینکه این هفت تمام افراد حاضر در این درگیری و دستگیری بودند، اظهار داشتند: اوباشگران و مخلان امنیت عمومی باید بدانند که پلیس با قدرت و اقتدار با برهم زنندگان نظم و امنیت جامعه برخورد کرده و اجازه ندهد افراد را که از دست داده‌اند. وی یکی از اعضای وزارت دفاع و وزارت امور خارجه است.

ما به دنبال بهترین راه برای رسیدن به مکان مناسب هستیم: ما یک راه عالی برای رسیدن به بالای لیست داریم.

مهم ترین و مهم ترین، مهم ترین و مهم ترین کار است.

دوستت دارم

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا