فرهنگ و هنر

دوسالانه انتخاب آثار پژوهشی برتر «جایزه شهید سلیمانی» به ایستگاه آخر رسید

در پایان دومین دوره انتخاب برترین های پژوهشی، دفاعی و مقاومتی «جایزه سردار سپهبد پاسدار شهید حاجی قاسم سلیمانی» فردا چهارشنبه برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، در پایان دومین دوره دوسالانه انتخاب برترین آثار پژوهشی دفاع مقدس و مقاومت «جایزه سردار سپهبد پاسدار شهید حاجی قاسم سلیمانی»، نتایج بررسی و ارزیابی حدود 500 پژوهش انجام شد. آثار مربوط به سال های 3999 و 1400 در قالب کتب، پایان نامه و مقالات علمی در پنج گروه اعلام و از 25 پژوهشگر حوزه دفاع مقدس و مقاومت تجلیل خواهد شد.

هدف از برگزاری دوسالانه «رئیس موجه دفاع مقدس شهید حاجی قاسم سلیمانی» تجلیل از پژوهشگران عرصه دفاع مقدس و مقاومت و توجه به اهمیت و نیاز حوزه های پژوهشی در این حوزه بود. این تابع قرار است کتب پژوهشی اصلی، پایان نامه های دکتری، مقالات ترم و مجلات تحقیقاتی تخصصی را در سه حوزه اصلی ارزیابی کند.

در این جایزه آثاری که به صورت تخصصی در موضوعات دفاعی و مقاومتی از منظر پژوهشی و پژوهشی هستند در پنج گروه بررسی و ارزیابی شده اند همچنین همانند دور اول بر اساس شاخص ها کاستی هایی وجود دارد. و نقاط ضعف برخی از مراکز تحقیقاتی و موضوعاتی که در دفاع از کشور و در مقابل مقاومت مقدس اعلام شده است، تجلیل خواهد شد.

در اختتامیه دومین دوره منتخب دوسالانه آثار برتر پژوهشی دفاع مقدس و مقاومت «سردار جایززه شهید حاجی قاسم سلیمانی» فردا چهارشنبه 23 آذرماه در موزه ملی انقلاب اسلامی برگزار می شود. و دفاع مقدس

پیام پایانی

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا