استان ها

راهپیمایی یاران مهدی (عج) شهرستان شمیرانات

راهپیمایی اران مهدی (عج) رستان میرانات

اهالی ولایتمدار شهرستان شمیرانات به منظوری قانونییت اغتشاشات، عصر امروز (چهارشنبه) همزمان با سالروز شهادت امام حسن عس علیه السلام، مسیر میدان تجریش تا میدان چیذر را با شعارهای از جمله “زن حجاب امنیت، این شعار ملت” راهپیمایی کردند.

ارش گزارشی رنا از ران راهپیمایی یاران مهدی (عج)، یاوران رهبری در حالی برگزار می‌شود که اهالی شهیدپرور شمیرانات شبی‌ست شاهد بروز آشوب‌گری منافقان و برهم ریختن آسایش خود با بوق‌های ممتد برخی خودروها در محلات شمال پایتخت بودند و امروز با شعار “ایران از شهیده،”. فتنه جواب نمیده” مسیر تجریش، خیابان شریعتی، بلوار شهید اندرزگو و چیذر را طی کردند و با فریاد “سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن” سکوت خود را شکستند و انزجارشان را بر سر دشمنان و معاندین فریاد زدند.

جمعیت هزار نفری امروز در خیابان‌های شمیران، همان‌طور که خود اعلام کردند: «این همه لشگر به عشق رهبر آمده» از کوچک و بزرگ، با سربندهای لبیک یا خامنه‌ای، عکس‌هایی از رهبر معظم انقلاب و شعارهایی مانند «ای عباس علمدار، خامنه‌ای» هستند. نگه‌دار”، “عشق فقط عشق علی، رهبر فقط سید علی”، “خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست”، “خامنه‌ای خمینی دیگر است، ولایتش ولایت حیدر است”، “ما همه با هم هستیم پشت ولایت هستیم” عشق. و ارادت ود نسبت امام امنهای مدظله العالی و ایبندیان ولایت را رخ آنیان دند.

در همین میان دسته‌های عزاداری نوای «یابن الحسن برگرد برگرد» را پیوستند روضه‌های شهادت امروز و جمعی دیگر با شعار «تا انقلاب مهدی، یک یا علی دیگر» شور ظهور حضرت ولی الله اعظم را در جمعیت تسری دادند.

همپیمانانی که امروز با ارتش یکپارچه هم‌قدم شدند، به پاس قدردانی از زحمات پلیس که در این روزها نیز بیش‌تر از پیش‌حماسه آفرینان امنیت کشور بودند، شعار «نیروی مدیریت با تشکر» سر دادند و باری دیگر با احترام و لبخند پرمهر سبزپوشان جان برکف. سرزمینمان تهدید می کنند.

در گوشه‌های دیگر از این جمعیت، بانوانی که نقش‌آفرینان راهپیمایی امروز بودند، نوای «حسین حسین شعار ماست، حجاب افتخار ماست» سر می‌دادند و با برافراشتن عکس‌های شهید سلیمانی، سردار بزرگ اسلام که به دنیا اعلام کردند «ما ملت امام حسینیم» بودند. اری دیگر سیلی ر سیهدلانی دند الامشان میوانند

«مرگ بر جاسوس بی‌هویت»، مرگ بر فتنه‌گر، «مرگ بر آشوب‌گر»، مرگ بر منافق، «مرگ بر مزدور آمریکایی»، «مرگ بر مزدور اسرائیلی»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «فتنه‌گر بی‌ریشه اینجا دمشق». نمیشه” از دیگر شعارهای این جمعیت پرشعور و شور بود که خواستند باری دیگر با حضور دشمنان و جزیه‌طلبان ثابت کنند، نقشه‌هایشان برای این نظام مقدس همیشه نقش بر آب خواهد شد.

رستان میرانا متشکل از ر میران (منطقه ران)

انتهای ام/

ای این ر مفید ود؟

نتیجه ر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا