ورزش

روز سخت استقلال در برابر بهترین خط دفاعی لیگ

هفته سیزدهم لیگ برتر

استقلال برای اینکه بتواند یکی از مدعیان باقی بماند و از عنوان قهرمانی فصل گذشته دفاع کند، با پیروزی برابر خانم رفسنجان همراه است.

به گزارش خبرنگار گروه خبرگزاری ورزش ، در اولین روز از هفته چهارم از هفته اول لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 15 فردا میزبان ورزشگاه آزادی خانم رفسنجان است. ، و برای ماندن در کورس قهرمانی و رهبر شدن، نیاز به ارتقای برتری این حریف مهیا است.

پایتخت آبی پوشان با 26 امتیاز و در نتیجه تفاضل گل کمتر نسبت به پرسپولیس و با یک بازی امتیاز بیشتر نسبت به 24 امتیاز جدول، سیرجان در رده دوم جدول قرار دارد و برای صدرنشینی در لیگ برتر. باید سه امتیاز کسب کند در حالی که در مورد تیسوی گل غار و پرسپولیس به صدر جدول در جاده رقابتی یا نماینده برتر صعود می کند.

ریکاردو ساپینتو در این بازی با مشکلات زیادی مواجه است زیرا خودش نمی تواند از چند سکه استفاده کند و می تواند با تعداد زیادی از مصدومان و محرومان مقابل محمد ربیعی رقابت کند. سعید مهری، محمد محبی و صالح حردانی 4 متهم هستند که به طور مساوی مجازات خواهند شد. عارف قلمی، ابووالفضل جلالی و آرش رضوند با توجه به مصدومیت های مختلفی که دارند آمادگی کافی برای این بازی ندارند و به این ترتیب می توانند شش نفر مهم را در این دیدار ببینند.

در تاریخ مسابقات این تیم در لیگ برتر، استقلال 3 بار پیروز شده و یک بار به تساوی رسیده است. در حذفی جام حذفی دو تیم در پایان ۱۲۰ دقیقه ۲ بر ۲ به تساوی رسیدند اما استقلال در ضربات پنالتی پیروز شد و امتیاز بسیار خوبی را مقابل حریف به ثبت رساند.

در طرف مقابل خانم رفسنجان استقلال در شرایط عجیبی قرار می گیرد. این تیم در سال های 1402-1401 رکورددار لیگ برتر است و 9 بازی را با پیروزی به پایان رساند. مسی در این فصل تنها 4 گل به ثمر رسانده است که رقم بسیار خوبی در 13 بازی است اما این تیم از آنجایی که یکی از ضعیف ترین خطوط حمله را دارد تنها 7 گل زده است. شاگردان محمد ربیعی فردا نیز در ورزشگاه آزادی پایان رده بندی مقابل تیم دوم جدول را در اولویت قرار می دهند تا یکی از تیم های نیمه بالای جدول ثابت بماند. آنها با 18 امتیاز رتبه ششم را به خود اختصاص دادند.

آبادان در آخرین بازی خود در آبادان با نتیجه یک بر صفر مقابل استاد نیفت به برتری رسید و ماس رفسنجان نتوانست از امتیاز میزبانی استفاده کند و بدون تساوی نتیجه بهتری نسبت به میلان بندرانزلی گرفت. آنها با توجه به آماری که دارند در قرعه کشی، ثبات خط حمله بسیار خوب هستند تا بتوانند گل بزنند و شاید این بازی با تساوی بدون گل به پایان برسد.

پیام پایانی

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا