بین الملل

رکورددار روپایی جهان برای ثبت رکورد پا به رکاب شد

جام جهانی 2022 قطر

رئیس کمیته روپیه ایران برای ثبت محدودیت در صفحه جدید قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، مهدی حب درویش که رکوردار جهان شد و مسئولیت کمیته دولتی ایران را برعهده دارد، پیش از آغاز بزرگترین تورنمنت جام جهانی توپ فوتبال 2022 قطر رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کرد.

عشق درویش در مدت 90 دقیقه در 135 دور در حالی که توپ روی گردن جام جهانی قرار داشت و این بار توپ در جای خود قرار داشت به دسته دوچرخه برخورد کرد.

قبل از این مهدی درویش را با توپ و فوتبال و تنیس و نفت دوست دارد.

او نام فرد دیگری را که در دبی 70 هزار توپ تنیس زده بود، ثبت کرد و نامش را در کتاب گینس روپیه امارات ثبت کرد. علاوه بر این فاصله بین حرم حضرت عبدالعظیم تا بهشت ​​زهرا (س) 20 کیلومتر، حرم حضرت معصومه (س) تا جموکران 17 کیلومتر، فاصله بین المللی 2 هزار و 200 متر است. «دربندسیر» روی یخ، 2 هزار روپیه در قایق در حال حرکت است، 1000 بار پاس دادن توپ فوتبال از سطح زمین به والیبال به مدت یک ساعت، فاصله میدان فردوسی تا میدان فلسطین و میدان انقلاب تا میدان آزادی تهران بدون بقیه روپیه است همچنین هفت صحنه از تاریخ باستان را با 1401 روپیه در سوابق خود ببینید.

پیام پایانی

مشاهده مطالب بیشتر

تیم تحریریه مقالات بین المللی

تحلیل‌گر خبری بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای داغ جهانی. به شما اخبار روز را با نگاهی بی‌طرف و با تحلیل‌های کارشناسی ارائه می‌دهم. با دسترسی به منابع قوی، اطلاعاتی دقیق و جامع را به شما می‌رسانم.
دکمه بازگشت به بالا