رویدادها

سرقت در آزادراه تهران – شمال برای تفریح/ کشف هزاران قرص متادون در ترمینال

رياس پليس فراحينة بطرفتن از کاشف ازدو هزار کروس متادون، سارقان فرامیک و … خبر داد.

بر اساس گزارش ها، سرهنگ جلیل موقوفه‌های به انتفای بیک از محمد دسه‌های بلیس پیشگیری در شابان‌روز کیست و گفت: یک از دسه‌ها به کاشف کرس‌های متادون است. تیمی از ماموران عربیت کلانتری پیینه زبوم روز کیکستی در حال کےتزنی در این شرکی بدود که به دو فرد که دو بسته را به نهر انباری برده مشکوک شد.

وی با بیان اینکه متهم با سرعت عمل ماموران از محل متواری شد، گفت: ماموران به سرعت وارد عمل شده و در تعقیب و گریز پیاده موفق شدند هر دو مرد را دستگیر و به مقر اداری منتقل کنند. در عرض المزيد در بسته‌ها و كشف شد

موقوفه‌ای با یکت به تنمر بازجویی از چندین‌مان دست‌کم‌شده، گفت: متهم در تحقیقات اولیه اعتراف کرد که این تبلت‌ها برای فردی از شهرستان‌ها ارسال شده و قصد فروش آن را در تهران داشته‌اند.

ریس بلیس فیلیس تهران بزرک وردید:‌ تحقیقات بیشتر برای کشف جزئیات پرونده و دستگیری دیگر متهمان پرونده ادامه دارد. برای این چندگانه دسته‌بندی شده نیز دوسی‌شده و بری روند روند روند به کرم راحون داده می‌شود.

stolen در ازادراه تهران – شمال برای فیلمان

رئیس اداره پیشگیری پایتخت همچنین در خصوص سرقت لوازم جانبی خودرو در محور تهران – شمال خبر داد و گفت: ماموران کلانتری گلستان دستگیر و در تحقیقات اولیه مشخص شد این افراد اقدام به سرقت خودرو کرده اند. پارک شده در کنار جاده

وی با بیان اینکه ماموران گشت های خود را در بزرگراه افزایش دادند، افزود: ماموران که با یک دستگاه خودرو سفید رنگ با همین مشخصات در حال گشت زنی بودند با شکایت هایی مواجه شدند و به سرعت وارد عمل شدند. ماموران در یک عملیات هماهنگ پلیسی متهم را دستگیر و به مقر اداری منتقل کردند.

رئیس پلیس آگاهی تهران ادامه داد: در تحقیقات از خودروی متهم، تعدادی اقلام مسروقه شامل سه جعبه بزرگ و دو دستگاه ضبط با برندهای مختلف که ساعاتی قبل به سرقت رفته بود، کشف و ضبط شد. متهمان که بین 20 تا 27 سال و ساکن یکی از استان های همجوار تهران بودند، در جلسه دادگاه به جرم خود اعتراف کردند و مدعی شدند سرقت را برای تفریح ​​انجام داده اند.

موقوفه‌ای با بیان این که می‌گوید. تحقیقات برای کشف جرایم احتمالی متهم و پرونده اولیه در دست بررسی است.

کاشف پرپیکتور استبدال از خانه مالخران

رئیس اداره پیشگیری پلیس آگاهی تهران نیز با اعلام این خبر گفت: در پی افزایش سرقت های خرده فروشی در مهرآباد، تیمی از ماموران کلانتری مهرآباد، کار دستگیری سارقان و سارقان را بر عهده گرفته و تحقیقات میدانی را آغاز کردند. در این زمینه.» انجام دادند

وی با بیان اینکه ماموران در تحقیقات و تعقیب قضایی هویت و مخفیگاه متهمان را شناسایی کردند، افزود: اکیپی از ماموران روز گذشته با اخذ دستور قضایی به مخفیگاه ها اعزام و در یک اعتصاب هماهنگ هر دو متهم دستگیر و دستگیر شدند. به ستاد اداری برده شد همچنین در تحقیقات از متهم تعداد زیادی کالای مسروقه شامل لوازم خودرو، دوچرخه و سایر لوازم جانبی کشف و ضبط شد.

رئیس اداره پیشگیری پلیس آگاهی تهران گفت: با اقدامات فنی پلیس آگاهی سارقان نیز شناسایی شدند که پس از هماهنگی با مقام قضایی هر یک از سارقان نیز در مخفیگاه خود حضور داشتند و دارای اموال فراوانی بودند. اعم از انواع ابزار، کنتور برق، کولر دینامو، دوچرخه، انواع لوازم جانبی خودرو، لپ‌تاپ، ابزارآلات صنعتی، پمپ آب و حتی پروژکتور فرودگاه نیز کشف و ضبط شد.

تاکنون 20 نفر شناسایی شدند و تحقیقات تکمیلی برای کشف جرایم احتمالی متهم و شناسایی متهم ادامه دارد.

انتهای پیام

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا