بین الملل

سفیر آمریکا در تل آویو: بایدن درباره راهکار تشکیل دو کشوری رایزنی خواهد کرد

سفیر آمریکا در اراضی اشغالی تاکید کرد، رئیس جمهوری آمریکا در جریان سفرش به اراضی اشغالی با طرف‌های فلسطینی و اسرائیلی در تصمیم‌گیری ویژه تصمیم‌گیری دو کشور رایزنی خواهد کرد.

ارش گزارش، روزنامه رامنتقهای الشرق الاوسط، ام نیدس، سفیر مریکا در ویو اد رد، در ایگزینی.

وی مِنین ر ایبندی دولت مریکا خصوصی ل ور مستقل لسطینی در نار اسرائیل اکید رد.

سفیر آمریکا در تل آویو همچنین بیان کرد: امر مهمی است که اسرائیل به عنوان “یک کشور داخلی و دموکراتیک” باید درباره این راه حل واضح واضحی باشد و مشخص کند که اجرای آن چه مقدار زمان و هزینه خواهد داشت. ما نیاز داریم از راه حل دو وری محافظت نیم.

تام نیدس در خصوص اعلام کمک‌ها به ملت فلسطین گفت: مشخص است که ما به ملت‌های فلسطینی و همچنین اسرائیلی اهمیت می‌دهیم، که ما همگی را در این خصوص با یکپارچگی داریم و می‌توانم بگویم که ما از طرح‌هایی که در دو کشور نیاز داریم را شناسایی کنیم.

این مسئول آمریکایی نیز اقتصادیان کرد، باید در اظهارات خود برای تصمیم گیری دو کشور به عنوان راه حل همیشگی، عادل و تنها خط مشی یافتن درگیری‌ها و شناسایی راه حل ها و همچنین از کمک های آمریکا و بشردوستانه به ملت فلسطین و کمک برای حل بحران. انسانی ادامهدار در نوار ر واهد داد.

وی اظهار داشت، هدف از اقتصادی و کمک های آمریکایی، بهبود زندگی فلسطینیان و در نهایت محافظت از امکان یافتن راه حل های سیاسی است و باید بارها مخالفت خود را با گسترش شهرک سازی ها اعلام کرد که با تلاش برای کاهش تنش ها انجام شود. رار است رس مهور مریکا در دیدار ریان ا دو رف لسطینی و اسرائیلی، نها را

سفیر در اسرائیل در خصوص افتتاح کنسولگری مشخص کرد، به نظر نمی‌رسد که در سیاست‌های دولت آمریکا در قبال مسائل فلسطین و همچنین در خصوص بازگشایی کنسولگری در قدس شرقی تغییری وجود داشته باشد و این اقدام دوباره با مخالفت اسرائیل باشد.

وی ادامه داد، رئیس جمهور آمریکا خواهان افتتاح خاکستری کشورش در قدس شرقی است و از دولت اسراییل می‌خواهد که موضوع را با افتتاح آن بخواهد و مذاکرات با دولت اسرائیل در این خصوص انجام شود.

سفیر آمریکا در تل آویو از اظهار نظر در خصوص گزارش‌ها درباره احتمال ایجاد ائتلاف “دفاعی” مشترک در مرکز خودداری کرد و داد آن را به نتایج دیدارهای جو بایدن و وزرای دفاع موکول کند.

پیشتر حازم قاسم، جنبش جنبش حماس با بیانیه‌ای پیشنهادان کرد، رئیس جمهوری آمریکا دودستگی‌ها و اختلافات در منطقه را تقویت و صف‌بندی‌های را برای حمایت از پروژه‌ها و سیاست‌های توسعه طلبانه آنها ایجاد می‌کند و به دنبال هدف قرار دادن جریان‌های فعال و پویای است. امت اسلامی است.

وی در ادامه افزود، دف اصلی مامی سفرهای رؤسای مهور مریکا

انتهای ام

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا