فرهنگ و هنر

شناخت و اشاعه منظومه فکری امام(ره) در خارج از کشور از وظایف مهم رایزنان فرهنگی است

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در آیین رئیس جمهور با آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، گفت: شناخت منظومه فکری حضرت امام(ره) و اشاعه آن در خارج از کشور یکی از وظایف مهم رایزنان فرهنگی ایران است که همیشه است. نسبت دان د داریم.

به گزارش مجله ایرانی، به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمهدی ایمانی‌پور، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، امروز (۴ مردادماه) در آیین‌نامه یک میثاق با آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) گفت. : رایزنان رهنگی مهور اسلامی ایران، سرباران رهنگی انقلاب در وط مقدم در ارج از ور ستند.

وی با اشاره به خارج از میثاق رایزنان فرهنگی 6 کشور دنیا با آرمان‌های بیان انقلاب اسلامی اظهار داشت: رایزنان فرهنگی امروز و در خلال برنامه‌های دهمین اجلاس رایزنان فرهنگی ایران در کشور با حضور در حرم مطهر امام راحل (ره) بار دیگر با آرمان‌های ایشان. و انقلاب اسلامی دید میثاق میند.

حجت‌الاسلام والمسلمین ایمانی‌پور با تبیین و تشریح ویژگی‌های شخصیتی امام راحل افزودن: ترویج آرمان‌ها، افکار و باورهای امام خمینی(ره) از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و رایزنان فرهنگی کشورمان است.

وی در ن ال، ریح رد: منظومه ری رت امام(ره)

مکتب امام مینی(ره) مواره نده است

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با اذعان اینکه امام خمینی(ره) با اتکا به خدا، قرآن کریم و متدین است در عصر حاضر انقلاب اسلامی را محقق کند، مردم می گوید: امام خمینی(ره) دارای هواداران بسیاری در خارج از کشور است. و ر مقام مم رهبری(مدظله العالی) در وصیف امام راحل میفرمایند:

حجت‌الاسلام والمسلمین ایمانی‌پور با بیان اینکه مکتب امام خمینی(ره) تا ابد زنده می‌ماند، کشف کرد: امیدواریم به رسالت خود در مسیر معرفی این انقلاب عظیم الشأن عمل کنیم.

ن است؛ پس از یک دهه وقفه، دوره دهمین دوره اجلاس رایزنان فرهنگی ایران در خارج از کشور اول مردادماه با حضور نمایندگانی از 6 کشور جهان در محل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد. در مدت زمان برپایی اجلاس رایزنی‌های فرهنگی که تا ششم مرداد ماه ادامه دارد، سلسله نشست تخصصی و همچنین سه کارگاه با حضور سیاستگذاران، صاحبان ایده و نهادهای مجری برگزار می‌شود.

انتهای ام

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا