ورزش

شناخت و معرفی حضرت امام خمینی (ره) کار آسانی نیست

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بیرجند، حجت‌الاسلام علی طاهری در نشست بصیرتی ویژه‌ای که به مناسبت ایام ارتحال امام خمینی (ره) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند برگزار شد، اظهار کرد: شناخت و معرفی حضرت امام خمینی (ره) کار آسانی است. نیست و امر سیار مشکلی است. رین ناخت از امام (ر) را مقام معظم رهبری دارند.

وی در ان ویژگی در آن ویژگی امام(ره) رت امام (ر) سیار ردمند، وشیار و رک و اه ود نحوی دیگر از ایل ضعیفبه رد رت امام (ره)

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی‌فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: امیرالمؤمنین(ع) که در صحنه رزم و مبارزه بسان پولاد قاطع در صحنه اجتماع و در برابر انسان‌های مستضعف و مظلوم بسیار رئوف و عطوف بودند. امام مینی(ره) مانند دش امیرالمؤمنین (ع) در رابر استکبار انی اما در مع مردم و در رابر انوادهای اهد وقتی در ور مثال امام راحل دارای سن ویشتنداری و وده و گونه وی و وسی نداشت و این ار سیار سختی است.

اری اضافه رد: امام(ره) ا ن مت و ابهت، امیر واهای وود؛ اما در ن ال در مقابل واضع و امام(ره) می رفنگر، ردمند و سیاستمداری دوراندیش و المی الهی ود. نه نها لمای و snapkom بلکه دانش دنیا درباره حضرت امام (ره) سخن گفته‌اند به‌ویژه نویسنده مشهور مصری فهمی هویدی که چنین می‌نویسد: باید گفت کلی ذهن انسان از بیان بیانهای امام خمینی (ره) عاجز و ناتوان است.

وی برخی از اصلاحات و اصلاحاتی که به برکت نهضت و قیام حضرت امام(ره) صورت گرفته را برشمرد و مطرح کرد: از ثمرات نهضت امام(ره) اعتبار بخشیدن دوباره به ملت ایران و یکی از دشمنی و بیحرمتی به شخصیت مذهبی این ملت بود. . امام(ره) نه نها و اسلام معنویت و دین ویت د؛ لکه ادی م ویت د. مره دیگر ن امام(ر) این ود اگر از دین

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی‌فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی ادامه داد: پیروزی مستضعفین و پیشرفت مهم مواضع اسلام در جهان معاصر محقق شد و این به خاطر معنویت، اخلاص و توکل آن مرد بزرگ به خداوند متعال بود و به جز خداوند به هیچ‌کس دیگر. اتکا نداشت و دفش الود. انقلابهایی ویی از مذهب نبرده وند ایان رسیدند را اندیشه های نان نه و وسیده و دردنخور است و ارایی ندارد. اما امام(ره) اولین رهبر مذهبی جهان بوده است که سیاست و فرهنگ را در دین جای داد و انقلاب حضرت امام انقلابی همهجانبه و راز ادامه انقلاب هم همین چند جانبه بودن آن است. از امعه افتاده و وار و رتوحیدی اوج رفت و رقی در انواع مختلف رهنگی سیاسی و معنوی اما نمیواند لوی ورشید راند.

انتهای ام/4121/

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا