رویدادها

صفر تا ۱۰۰ صدور گذرنامه و برگ تردد برای راهپیمایی اربعین/ تمهیدات پلیس برای کاهش ازدحام جمعیت

سخنگوی این شرکت جزئیاتی در خصوص نحوه ارائه خدمات گذرنامه و فرکانس، ساعات فعالیت مراکز ارائه دهنده این خدمات و دلایل شلوغی برخی از مراکز ارائه کرد.

سردار مهدی حاجیان در گفتگو با مجله ایرانی وی با اشاره به ازدحام جمعیت در برخی از مراکز مربوط به خدمات گذرنامه گفت: پلیس در این زمینه اقدامات ویژه ای انجام داده است و با توجه به اینکه امسال پیش بینی می شد حدود چهار میلیون نفر در مراسم راهپیمایی اربعین شرکت کنند، اما پیش از این، ما در این زمینه اقدام کردیم. اعلام کرد: شهروندان برای تمدید یا اخذ گذرنامه به دفاتر پلیس + 10 مراجعه کنند. در حلا هند نیز به ایام عرباین به اربعین می‌شود. در همی راستان کیزی کیکریمید را کیمید را بری برای برای بیشتر به پیمتیکتان در نازر کیرتیم.

وی برک برک تحدیل آن تحمیدات نیز گفت:‌ یکی از آن تمهیدات سدرو برگ برگزیده فیلمی اربعین است. این تصمیم با توجه به استقبال گسترده شهروندان برای اخذ گذرنامه و شرکت در مراسم اربعین حسینی اتخاذ شد و شهروندانی که قبلاً گذرنامه نداشتند یا تاریخ صدور گذرنامه آنها مربوط به ششم شهریور ماه می باشد. در سال 1391 می توانید خدمات تناه به «دفاتر پلیس + 10» ترکی کند. متقاضیان می توانند برای دریافت «کارت ویژه چهار هفته ای» به عنوان سند سفر و به جای پاسپورت اقدام کنند.

به کوگر فراجا برگ برگ برک‌های برج‌های مخالف عرباین به برگ‌های مخالف عرباین به فتری بلیس + 10 و یا سایت epolice.ir و به منزور سدور برگ برگزیده از رکتهی به کنتری سدور کرزنامه بریز شود.

وی ورد: تعریف دیگری درج آنلاین کردی بری گرزنامه‌هایی است که از ششم شهریور ماه ۱۳۹۱ صادر شده است. افرادی هستند که تاریخ گذرنامه آنها بعد از تاریخ ششم شهریور 1391 است و اعتبار گذرنامه تکمیل شده یا شش ماه و کمتر از اعتبار گذرنامه است. این افراد در صورت داشتن گذرنامه سالم می توانند به ادارات صادر کننده گذرنامه مراجعه و از مزایای خروج یکباره با هدف رسیدن به آستانه در دوره چهار ساله جاری برخوردار شوند.

حاجیان افزود: سعی کردیم این خدمات را در خانه هوشمند ارائه کنیم تا شهروندانی که نرم افزار پلیس را نصب می کنند نیز با استفاده از این تجهیزات از خدماتی که باید در دفاتر پلیس + 10 یافت می شود بهره مند شوند.

مدارک مورد نیاز برای اخذ پاسپورت و پاسپورت

वी शारा डाउर्म मोर्ड नियाज ब्राय नॉजुवे एन स्विष्टिक निजे गवेट: अस्ल व कैपी कर्ट मिली व शिनास्नामे बेड बिड़ा है में में में में देखें

The spokesperson of the Fraja, براجه شولولی کنترسی نیز ایزیکرد:‌ برای ازدہ ازدحام ازہام ازہہ ازہام ہے ازہام ہے ہے ہے ہے ہے ہے ہے بہے ہے ہے ہے ہے ہے ہے ہے ہے ہے۔ ہے ہے ہے ہے ہے குற்றிக்கு மாட்டு குட்டை باز بر آن در جمعه از ساعت 9 تا 16 هم این بازی است. در کترنس سدور کرزنامه هم کاری بیدی کردی کرد و به کے کے ہے ہے ہے ہے مہشود. همچنین در تهران و برخی شهرستان ها تعداد مراکز گذرنامه افزایش یافته است.

در با بیان экспективные آنجا талушан плеесь заказ заман речетации ist, gift: ‌ما تمام تلمان را می‌کنیم که پردم برای اینکه بری آین سَریں کندند. عملکرد پلیس نیز نشان می دهد که اقدامات با سرعت بیشتری انجام می شود به طوری که خدمات مربوط به گذرنامه در روزهای منتهی به فروردین امسال نسبت به سال قبل از آن بیش از 400 درصد رشد نشان می دهد. يك تنظة هم هوزر مردوم بريا تعريف است. ما اعلام نکرده ایم که کارت های فرکانس از طریق پست ارسال می شود اما شاهد هستیم که برخی از عزیزان منتظر تاخیر در مراحل اداری هستند و تصور می کنند با حضور امکان دریافت خدمات سریع تری برای آنها فراهم شود. ، زیرا باعث ازدحام می شود.

بیش از یک میلیون و 600 هزار گذرنامه و گذرنامه صادر کرد

سخنگوی فراجا درباره خدمات پلیس برای صدور گذرنامه و کارت تردد ویژه اربعین نیز گفت: تاکنون 350 هزار کارت ویژه اربعین صادر شده است و طبق آمار ما 350 هزار کارت ویژه اربعین صادر شده است و از این تعداد گذرنامه ویژه اربعین صادر شده است. تعداد 310000 پاسپورت تحویل و پست شده است.

وی با بیان آکک برک اومیںها 500000 نفر درخواست پاسپورت خواهند کرد، گفت: تا فردا و پس فردا برک‌های کرزهای کیزی عرباین به پامتیکتان تدرید داده شد.

سخنگوی فراجا درباره تعداد گذرنامه های صادر شده نیز اظهار داشت: از ابتدای اسفندماه تاکنون یک میلیون و 348 هزار گذرنامه و بیش از 350 هزار گذرنامه ویژه صادر شده است و همکاران اداره مهاجرت و گذرنامه فراجا مشغول به کار هستند. شبانه روزی . .

بیشتر بخوانید:‌


بیش از 300 هزار صفحه به پست تحویل داده است


مدت کرید برگ‌های نگران عربی است؟


نحوه ارسال یک صفحه فرکانس ویژه اربعین حال شما چطور است؟


تمهیدات و زموت عربة عربة عربة

حاجیان همچنین گفت: ممکن است تمامی دفاتر پلیس + 10 به متقاضیان خدمات ارائه نکنند و تمام کلانتری ها + 10 باید خدمات ارائه دهند و از مردم می خواهم در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به سامانه 197 اطلاع دهند تا مورد بازرسی و درخواست قرار گیرد. ו בא אנ נשעד שוד שוד

عدرس هفت مرکز خدمات پاسپورت را در تهران ارائه می دهد

سخنگوی فراجا همچنین از اضافه شدن دو مرکز جدید برای ارائه این خدمات با اشاره به افزایش تعداد شهروندان برای دریافت خدمات گذرنامه خبر داد و گفت: یک مرکز گذرنامه در خیابان فرجا در خیابان ستاره خان واقع شده است. و دو مرکز در خیابان شهید مطهری تقاطع کوه نور و شهرری واقع شده است و دو مرکز دیگر نیز در تهران برای ارائه خدمات مربوط به گذرنامه ایجاد شده است پایگاه دوم و دوم اماکن امنیت عمومی واقع در شهر شهید همت غرب، بعد از خیابان ستاره، شهید کامران کبیری تما (شاهین)، خیابان بهار و پایگاه چهارم امنیت عمومی واقع در میدان نبوت، جنب کلانتری 127 نارمک نیز اشاره می شود. دو مرکز دیگر نیز در شهرهای ورامین و شهریار در شرق و غرب استان تهران این خدمات را به شهروندان ارائه می دهند.

وی افزود: متقاضیان باید به این نکته توجه داشته باشند که در صورت وجود چهار نفر واجد شرایط دریافت کارت فرکانس ویژه به دفاتر ثبت نام پلیس +10 مراجعه و درخواست خود را برای دریافت کارت فرکانس در این دفاتر ثبت کنند. плейс мигратье в грзнамех брай производительных бех сторонные горзнамех истат.

اخبار مربوط به راحـیمایی اربعین را از (اینجا) بخوانید.

انتهای پیام

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا