استان ها

فرماندهی انتظامی مظلومانه مورد حمله آشوبگران قرار گرفته است

ارش گزارشی رآنلاین؛ سردار محمدعلی نظری در دیدار جمعی از اعضای شورای امنیت استان به مناسبت گرامی دفاع مقدس گفت: نیروهای مسلح به تبعیت از فرمانده خود سپهبد شهید قاسم سلیمانی در میدان هستند.

وی همچنین گفت: نیروی انتظامی با این روزها مظلومانه مورد حمله آشوبگران قرار گرفتند، اما از امنیت مردم و بیت المال دفاع کردند و این نشان دهنده آن است که همچنان باقی بماند و راه شهادت باز باشد.

سردار نظری با بیان اینکه فردی که به اموال عمومی آسیب می‌زند و ساحت مقدس و اهل بیت (ع) را زیر سوال می‌برد و به قرآن جمهوری اسلامی توهین می‌کند، نشان می‌دهد که نظام به نظام و اسلام دارد، می‌کند: تا زمانی که اسلام ناب باشد. مقابل استثمار و استکبار دشمنه، دشمن ست و نگ، دفاع و مظمیت نیز ادامه دارد.

استاندارد کرمان نیز در این دیدار با بیان اینکه نیروهای مسلح از ابتدای انقلاب اسلامی چه درگیری‌های داخلی و بحث‌های قومیتی، دفاع مقدس، فتنه‌ها و حوادث و بلایای طبیعی همیشه در خط مقدم بودند، ادامه داد: یادآوری آن ایام پرخیر و برکت و سخت است. ما را را ادامه راه مصمم میند. دفاع سیجیان و رزمندگان ما ریبانه و سخت ود.

استاندارد کرمان اظهار کرد: در دوران جنگ تحمیلی همه دنیا با همت خود به جنگ ایرانند و در نهایت موفق نشدند. و اهداف نرسیدند.

وی ا ان این مطلب اخلاص، ایمان و وا؛ مک میکرد دست داوند الای سر سیجیان اشد و ر مه سختیان ائق ند اطر نشان رد: دفاع سان اد محقی نگاه لیفمدارانه ملت ایران، اتفاقی را رقم د در دنیا سربلند دیم.

48

مشاهده مطالب بیشتر

دکمه بازگشت به بالا