ورزش

قهرمانی رکابزن بلژیک در مرحله اول – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سی و پنجمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران-آذربایجان از امروز پنجشنبه هفتم مهرماه با حضور ۶۲ رکابزن از هشت کشور و ۱۱ تیم داخلی و خارجی در شهر تبریز آغاز شد.

مرحله اول این توریستی بین المللی امروز ساعت 11 در مسافت 150 کیلومتری از پارکینگ ائل گلی استارت سوار و دوچرخه سواران با طی 150 کیلومتر مسافت به سمت اتوبان شهید کسایی، جزیره اسلامی و در نهایت به شهر ارومیه ختم شد.

در پایان مرحله نخست این تور، جان مارشال از تیم تارتلو بلژیک اول شد، محمد نوری مان از تیم دی اف جی مالزی دوم و تیراپل چیانگ از تایلند به عنوان نفر سوم از خط پایان گذشت.

در ایان مرحله اول و محمد نور مان از م دی اف مالزی ا سب رین امتیاز در ممد در میزر ر مر ر مر

داوید رمن ا م ا د لمان راهن امتیازی، آن مارشال

تیم‌های ترنگانو و دی اف جی مالزی، پروتاچ آفریقای جنوبی، بایک‌آید آلمان، روجای اندونزی، سیدی‌آلی مراکش، تی‌سی‌سی تایلند، تارتلتو ایزورکس بلژیک و تیم ملی عراق ۱۰ تیم خارجی و تیم ملی ایران، دانشگاه آزاد تبریز و آرویج شرق تیم‌های داخلی حاضر در تور هستند. ستند.

مرحله دوم این ور ردا معه مسافت لومتر از ائل لی ریز منطقه از ارس گزارش می ود.

تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان در سال های 1399 و 1340 به دلیل همه این رویدادها برگزار می شود و امسال با توجه به رفع محدودیت های ناشی از ورزش، سی و پنجمین دوره با حضور 11 تیم داخلی و خارجی از هفتم تا یازدهم آنلاین ماه در پنج ماه برگزار می شود. مرحله میزبانی استانهای ربایجانشرقی، ربایجانغربی و اردبیل گزارش مشود.

مشاهده مطالب بیشتر

دکمه بازگشت به بالا