بین الملل

محافظت از زیر بدنه خودرو با استفاده از فناوری نانو

یک شرکت دانش‌بنیان ایرانی با استفاده از فناوری نانوبرتی زیر بدنه خودرو عایق و طراحی تولید می‌کند که از خودرو در مقابل حرارت، تغذیه، محیط و عوامل محیطی محافظت می‌کند.

به گزارش گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، سطح زیرین خودروها در معرض انواع تنش‌های فیزیکی، شیمیایی و شیمیایی مانند پاشش آب، شن و سنگریزه، گل و لای، ضربه و سایش قرار می‌گیرد و در صورت عدم محافظت از خطر آسیب‌دیدگی و بین می‌رود. . مین دلیل اثبات از ن اثیری در ارتقای استحکام ودروها دارد.

شرکت دانش‌بنی گوهرفام با استفاده از فناوری نانو عایقی برای تولید زیربدنه خودرو تولید می‌کند که به عنوان عایق صوت، PVC از خودرو در مقابل حرارت، خوردگی، محیط‌سازی و عوامل محیطی گوناگون محافظت می‌کند.

استحکام الا، رنگ ری و سبندگی الی انواع سطوح، دم نشینی، روان وندگی مطلوب، نواختی و دم ر.

این محصول در دنه، ر لگیر، رکاب، سپر و لو و نیز اب در ودرو استفاده می ود. با استفاده از فناوری نانو در این محصول، نه تنها مشکلی که تا حد قابل توجهی قابل توجه است، وجود دارد، بلکه برخی از ویژگی‌های محصول مانند ماندگاری و سیالیت و استحکام نیز بهبود یافته است.

مک این محصول، ازاری ا ان سهم الایی را ور ن اختصاص داده ود.

انتهای ام/

مشاهده مطالب بیشتر

تیم تحریریه مقالات بین المللی

تحلیل‌گر خبری بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای داغ جهانی. به شما اخبار روز را با نگاهی بی‌طرف و با تحلیل‌های کارشناسی ارائه می‌دهم. با دسترسی به منابع قوی، اطلاعاتی دقیق و جامع را به شما می‌رسانم.
دکمه بازگشت به بالا