فرهنگ و هنر

مسابقات بسیج یکی ‌از شیوه‌های نشر قرآن در میان ‌بسیجیان است

معاون لیم و ربیت سازمان سیج مستضعفین ات گزارش مرحله نهایی ست و مین دوره مسابقات سراسری س رآن و ر ر و

به گزارش مجله ایرانی، حجت‌الاسلام والمسلمین احسان رضایی در این نشست که صبح امروز در محل مجتمع فرهنگی حضرت ولیعصر (عج) برگزار شد، اظهار داشت: در سال ۱۴۰۰ مرحله استانی و شهرستانی بیست و هشتم قرآن دوره‌های مسابقات سراسری و عتبات عالیات برگزار می‌شود. ملی اخیر سال اید گزارش مید اطر وضعیت رونایی گزارش نشد و سال موکول د. اما ار ستونهمین دوره مسابقات سراسری رآن از ابتدای امسال از ده است.

وی ادامه داد: مرحله ملی ست و مین دوره مسابقات سراسری رآن و رت سیج از رماه گزارش

حجت‌الاسلام رضایی با بیان اینکه 20 نفر از متسابقین در این مرحله نهایی شرکت خواهند کرد، گفت: مسابقات از چند جهت مهم قرآن است، موضوع رشد قرآن و آموزش یافتن در بستر قرآن و اسلام از مهمترین عناصر بسیجی است. مرکز این مسابقات ر رشد و ارتقای سواد رمضانی ناصر سیج است.

وی افزود: در دوره‌های گذشته افرادی که در مسابقات قرآنی ملی شرکت می‌کردند در این مسابقات قرآن و عترت بسیج هم شرکت می‌کردند که این مسئله اصلاح شد و مسابقات قرآن بسیج خواهند شد از این پس از میان خود عناصر بسیجی انتخاب می‌شوند تا در مسابقات شرکت کنند. رکت نند. این اصلاحیه در سالهای رو انجام داد.

معاون سازمان سیج مستضعفین :

وی با بیان اینکه این مسابقات افق را ارتقای قرآن‌آموزی خود بین عناصر بسیج قرار داده است، گفت: ۲ هزار نفر در مرحله استانی بیست و هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت بسیج شرکت کردند و در مرحله ملی و نهایی ۲۰۰ نفر منتخب شدند. در نفر رتر رتر رشته از رقابت می شود. رای و رائت و وید و رتیل را انفرادی ستند. در این مسابقا انوادگی م داشتیم الیفی رای در مسابقات روحی م روه واهند رداخت.

وی ر داد: مچنین ویژه نوان ایده ها و لاقیتا در این مسابقات راه اندازی ده است

به گفته حجت‌الاسلام رضایی در این دوره از مسابقات یک تیم داوری که داوران بین‌المللی دعوت می‌شوند و از ابتدا تا انتهای مسابقات، داوری فقط با یک تیم ثابت انجام می‌شود.

معاون سازمان سیج مستضعفین در ان :

انتهای ام

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا