ورزش

مهمانان تاریخی برای نبرد استقلال و مس/جدال «نونوار»همسایگان شمالی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مسابقات هفته سوم لیگ برتر فوتبال امروز پنجشنبه با برگزاری چهار دیدار در چندین مرحله پیگیری می‌شود تا تیم‌ها پس از خروج از دوران بدنسازی، ایده آل کادر فنی و هوادارانشان را در مستطیل سبز پیاده کنند.

هفته سوم مسابقات لیگ برتر در حالی آغاز خواهد شد که نساجی مازندران پس از مدت‌ها در ورزشگاه اختصاصی خود مقابل ملوان به میدان میرود و استقلال نیز برای اولین بار در تاریخ مسابقات لیگ برتر ایران، تماشاگران زن را روی صندلی‌های هواداری خود در مقابل مس کرمان به همراهی می‌کنند. واهد داشت.

رمان مقابل م دیمی رمان

اول سوم را استقلال ران در ورزشگاه ادی مقابل رمان گزارش می کند. شاگردان ریکاردو ساپینتو پس از شکست مقابل سپاهان اصفهان در هفته اول که بدون حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی برگزار شد به انزلی رفتند تا اولین برد خود را با نتیجه سه بر یک قوه سپید این شهر رقم بزنند.

الا وشان ا س از ردن ملوان، ا م دیگر ازه راه افته لیگ رتر ازی واهد رد. اگردان رضا سینخانی در مس رمان ماری مشابه استقلال دارند. پس از شکست در بازی نخست در مقابل نفت مسجدسلیمان دست به خلق شگفتی در مقابل پیکان با نتیجه سه بر صفر زدند و این تیم را شکست تا مانند استقلال با یک پیروزی و یک شکست در انتظار بازی بزرگ آزادی باشند.

وشان ا در ال مقابل مس رایی واهند رد رای اولین ار در اریخ لیگ رر اولین تجربه برای حضور دختران آبی که می‌تواند انگیزه بازیکنان این تیم را برای شکست افزایش داده تا آنها با جیغ و فریادهایشان به همراه سایر طرفداران شور و حرارت خاصی را در استادیوم ایجاد کنند.

اتفاقی بزرگ که تمام اخبار حاشیه‌های این تیم در هفته گذشته نظیر حضور ارسلان مطهری در لیست مازاد و… را تحت تأثیر خود قرار داده است تا هدف مشترک برای قهرمانی فصل گذشته لیگ برتر به وجود بیاید.

ابل س از سال نوستالژی دحافظی رهاد مجیدی

ابل استقلال و مس رمان س از سال اتفاق میافتد. راد مجیدی سرمربی استقلال ران در نره میم دحافظی از استقلال رفت آن را دار د دار او وشهای مین من را وسید ا اینگونه ا راهن استقلال داحافظی داشته است. دیداری ا ساوی – پایان رسید.

مهمانان اریخی رای نبرد استقلال و مس/جدال «نونوار»همسایگان مالی

ماه در انتظار رامش ساپینتو

رفتارهای ر ا مرد رتغالی نیمکت استقلال ران نظر دوبینای لویزیونی را در ازی رودا ود لب واه ساپینتو در دو بازی گذشته با فریادهای خود و لگد زدن به برانکارد در حاشیه انزلی کرد تا نشان دهد هم آرام نیست اما مطمئناً استقلال برای عبور از روزهای سخت و پر از چالش نیاز به بررسی روی مسائل فنی دارد تا محرومیت‌های تعلیقی اش قطعی باشد. نیست!

دست از مس مقابل ابهامات استقلال

مس رمان را این ازی محروم و دوری ندارد و مام نفرات در سوی دیگر میدان استقلال نمیوانند ر نیک نفس را به نفع خود در اختیار داشته باشد. دلیل اینکه نوز مشکلاتان رای ازی در استقلال نشده، نمده، نمانزی

مهمانان اریخی رای نبرد استقلال و مس/جدال «نونوار»همسایگان مالی

نبرد مسیگان مالی

نساجی مازندرانس از وقفه ولانی مدت در ساخت و ورزشگاه د وطنی ال دو مالی ور ا ساسیتای میشگی ن دو م دیمی را مراه واهد داشت دال ابی در ماش.

میانه روها دنبال امتیاز

در دیگر دیدارهای نجشنبه، مهای وب ن اصفهان و مس رفسنجان در ورزشگاه ولاد ر اصفهان و نفت مسجد سلیمان. ماهایی در ند ل سعی می کنند ایگاه را در میانه دول نند یک متر ر ور در منطقه سقوط را. اد دید ا اردان ارتار در وب ن نخستین رد و را در مقابل مس رفسنجان

مان گزارش دیدارهای سوم لیگ رتر رح ر است:

نجشنبه سوم ریور
* استقلال ران – مس رمان؛ ساعت
* وب ن اصفهان – مس رفسنجان؛ ساعت
* نساجی مازندران- ملوان ندرانزلی؛ ساعت
* نفت مسجدسلیمان – ان؛ ساعت

معه ارم ریور
* وادار ران – نعت نفت ادان؛ ساعت
* لومینیوم اراک – رسپولیس؛ ساعت
* ل ر سیرجان – سپاهان؛ ساعت :۳۰
* ولاد وزستان – راکتور ریز؛ ساعت :۳۰

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا