رویدادها

نجات ٨٠ نفر از آتش سوزی یک مجتمع اداری-تجاری

سازمان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات حدود 80 نفر از حریق یک مجتمع اداری

صبحانه رایگان اظهارکرد: ساعت 15:52 امروز آتش سوزی در یک مجتمع اداری-تجاری در خیابان ولیعصر، بالاتر از چهار راه پارک وی، خیابان فیاضی، خروجی بزرگراه مدرس، کوچه نیلوفر غربی، به سامانه 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع رسانی کرده است. شد که چهار ايستگاه آتش نشاني به همراه هودرو هامل تجهيزاتي و نردبان هيدروليکي با هل.

وی گفت: محل آتش سوزی یک ساختمان 13 طبقه بود که هفت طبقه روی زمین و شش طبقه زیر زمین داشت. زمانی و نیروها و محل رشید و اهل شهر و اهل شوطین و اهل شهر و اهل سرزمین خدا.

ملکی ادامه داد: زمانی که آتش نشانان به محل رسیدند از طریق داکت ها دود زیادی به طبقات بالاتر راه پیدا کرده بود به گونه ای که از ورودی این ساختمان دود بسیار غلیظ و متراکمی به بیرون متصاعد می شد. در همین حال هه افراد بسیاری در ساختمان محبوس بودند آتش نشانان با تدابیر أملیاتی به چند کره. و من به شما پیام خوبی خواهم داد و به شما خواهم گفت که چه کاری برای شما انجام خواهم داد.

وی در ادامه بیان کرد: گروهی از آتش نشانان با دستگاه های آتش نشانی به عنوان منفی سه رفتند و آتش را خاموش کردند، حتی یک سیلندر گاز شعله ور را نیز از محل خارج کردند که وجود این مایعات قابل اشتعال بسیار وضعیت را بحرانی می کند.

ملکی افزود: در نهایت هودود، نفر از آقایان و هاییک که در ساختمان خانم حضور دارند به بیرون هدایت ش. تمامی حقوق محفوظ است.

وی در پایان گفت: یکی از آتش نشانان را تهدید می کند اما با عملیات خوب نشانان از گسترش آتش جلوگیری می کند. شود.

دوستت دارم

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا