استان ها

نمایشگاه تولیدات صنایع دستی جزیره قشم در برج آزادی تهران

به گزارش مجله ایرانی از قاسم، حمید بدون معطلی در بازدید از جشنواره دستاوردهای جزیره مردمی (شهریما) در محل نمایشگاه بین المللی منطقه آزاد قاسم اظهار داشت: تشکیل کارگروه تخصصی با هدف ارتقاء فعالیت های نمایشگاه و برپایی نمایشگاه های تخصصی در جزیره تابستان یکی از برنامه هایی است که در منو قرار دارد.

وی ادامه داد: همچنین مذاکرات مقدماتی برای عضویت نمایشگاه بین المللی کشور در انجمن تخصصی شرکت های نمایشگاهی کشور انجام شده است که امید است در آینده نزدیک این مهم محقق شود.

شرکت زیرمجموعه نمایشگاه‌های بین‌المللی سهامی جمهوری اسلامی ایران افزود: ارتقای ظرفیت‌ها و توانمندی‌های فرهنگ اصیل و صنایع دستی ساکنان بومی جزیره قسم، ضمن برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی در کشورهای هدف نیز از برنامه‌های ضروری است. اجرای این پیش بینی ها شکل گرفته است.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه های مختلف بدون تردید، خاطرنشان کرد: جزیره زیبای قشم در زمینه های مختلف به ویژه در حوزه صنایع دستی و گردشگری دارای پتانسیل بسیار بالایی است و بدون تردید برگزاری نمایشگاه های مختلف به ویژه نمایشگاه های تخصصی مناسب برای معرفی گلبرگ ها و قابلیت های موجود در جزیره است.

عضو شورای اندیشکده‌های مجموعه برج آزادی تهران در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم در آینده نزدیک با هماهنگی و همکاری سازمان منطقه آزادی قشم شاهد برپایی نمایشگاهی از دستاوردهای بشری باشیم. صنایع دستی تولید شده توسط ساکنان جزیره قشمیر در مجموعه آزادی برج تهران.

48

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا