بین الملل

پس‌لرزه‌های شهادت «عدی التمیمی» برای رژیم صهیونیستی

به گزارش گروه الملل خبرگزاری آنلاین مجله ایرانی، شب گذشته (شب گذشته)، چهارشنبه شب، چه خبر که از نزدیک شدن به دهقیب و گریز عامل عملیات شعفاط که به کشته شدن یک دستگاه نظامی و زخمی شدن یک دیگر، منجر شد، اعلام کرد که وی را بیشتر کرده است. در نگام ملیاتی دید ادت انجام داد.

به نوشته خبرگزاری فلسطینی «شهاب»، «عدی التمیمی» جوان فلسطینی که به گفته رژیم صهیونیستی عملیاتی در هفته پیش از شعفاط بود، در ورودی شهرک شب‌نشین «معالی ادومیم» در شرق قدس اشغالی، گذشته به شهادت رسید. نامیان ونیست س از راندازی

رسانه‌های عبری می‌گویند که التمیمی شب گذشته در هنگام یک عملیات جدید در حالی که یک نگهبان اسرائیلی را در ورودی معالیه ادومیم هدف گلوله قرار داد و وی را زخمی کرد، هدف گلوله نظامیان قرار گرفت و به شهادت رسید.

الام رادیو ارتش ونیستی، لسطینی دیگر م در این راندا مراه

اویر لحظه ادت به این رزمنده لسطینی در یک اجتماعی در ال ازنشر است.

روزنامه ای «هاآرتص در پی عملیات موفق عدی التمی علیه مرکزست و بازرسی ارتش رژیمی در بازدید از اردوگاه فلسطینی شعفاط در شهر قدس واقع در کرانه باختری را شکست این رژیم توصیف کرده بود. وی نبه دو ودروی ود در مرکز ایست و ازرسی اد وقف و از ودرو اده ده و سمت ناظاد نظاد.

پس از اعلام شهادت عدی الت و لحظه به شهادت رسید، درگیری میان جوانان فلسطینی و سرگرمی در شهرها و مناطق مختلف در قدس اشغالی و کرانه باخاست از سرگرفته شدن و انتشار تصاویر شب پر تنشی را سرند.

شهادت این جوان فلسطینی 22 ساله، که نزدیک به ده روز بود، رژیمی مدعی از پیچیده‌ترین سرویس‌های امنیتی و اطلاعاتی را به استوه درآورده نیز می‌رساند. مایت از راه او ابانها انده است.

از واکنشا در لسطین ر ادت التمیمی در ادامه مد:

نبش اد اسلامی

«خضر عدنان» از رهبران جنبش جهاد اسلامی نیز در واکنش به شهادت التمیمی بیان کرد که چگونه به شهادت این قهرمان شهادت طلب، مایه سربلندی مردم فلسطین، امت اسلام و همه آزادگان جهان است و خون این جوان بیت المقدس،چراغ راه همه مجان و انقلابیون واهد د.

ن ماس

محمد ماده سخنوی نبش اد اسلامی در ر دس نیز : اقدام رمان دی التمیمی در انجام

وی افزود: عملیات عدی التمیمی از شگفتی‌های بسیار خبر می‌دهد که جوانان انقلابی ما برای انتقام اشغالگران و شهرک‌نشینان علیه مسجد مبارک الاقصی انجام دهند، از خود نشان خواهند داد.

ن ماس مچنین ا انتشار آنیهای من ادا احترام روح د التمیمی،

اتاق ملیات مشترک روهای مقاومت لسطین

اتاق عملیات مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین نیز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: قهرمانی‌های متوالی قهرمانان، مجاهدان و رزمندگان ما در قدس و کرانه باختری اشغالی، چراغ راه کسانی است که در پشت سر آن‌ها حرکت می‌کنند و تا زمانی که اشغالگر در سرزمین ما حفظ می‌شود. مقدسات ما را رمت ند، رعب و وحشت دایمی و مستمر را ربه واهد رد.

در این انیه مده است: اگر دی امروز در لسطین ادت نائل مده، در لسطین ار دی وجود دارد. هرکس تصمیم گرفت به مقدسات اهانت و احساسات مردم ما را در مقدس ترین حریم حرکت کند، باید منتظر پاسخ های تکان دهنده مردم ما و نیروهای سرسخت مقاومت آن ها باشد.

در این بیانیه آمده است: «ما از مردم خود را در نوار غزه می‌خواهیم که دقیقاً ساعت دوازده بعد از ظهر امروز (پنجشنبه ۲۰ اکتبر ۲۰۲۲ میلادی) در تمامی خیابان‌ها، مؤسسات و میادین، یک دقیقه برای احترام به این قهرمان بایستند.

درگیری وانان لسطینی اُونیستان

منابع اه محلی اعلام رد در نزدیکی اردوگاه

در اراضی لسطینی واقع در رب رام الله ر دادند.

منابع رسانه ای، مچنین از درگیری وانان لسطینی اشغالگران در اردوگاه الفوار در نوب الخلیل ر دادند.

منین در رک «العیزریه»

همچنین گزارش‌ها و تصاویری از درگیری جوانان فلسطینی با اشغالگر و شهرک‌نشینان صیهیونیست در شهرک «حواره» و ورودی شهرک «بیتا» در جنوب نابلس، ورودی شهرک «الرام» در شمال قدس اشغالی و «باب الزاویة» در مرکز الخلیل منتشر شده است. منابع محلی از راندازی سوی اشغالگران در رک «بیت ایل» در مال البیره ر دادند.

مان وانان لسطینی رای ادامه راه د التمیمی از رنه اختری

مار ادی از وانان لسطینی در نین و اردوگاه ن، ا د التمیمی، دید مان رند.

در رک سواد واقع در مال رامالله نیز وانان لسطینی در اعلام مبستگی ا د التمیمی، راهپیمایی دانژاد.

وانان لسطین در رهای مختلف رانه اختری و دس ا مدن

در مرکز رامالله نیز وانان لسطینی ا انجامی راهپیمایی ودرویی و نای ماسی، ا التمیمی اد.

وانان لسطینی در اردوگاه «الدهیشه» در نوب لحم نیز در

ساکنان اردوگاه شعفاط نیز، پس از اعلام خبر شهادت التمیمی با سر دادن شعار به سوی منزل شهید التمیمی رفتند تا به خانواده ضمن تبریک شهادت فرزندشان، بگویند که با آن‌ها اعلام همبستگی می‌کنند.

ساکنان نوار نیز را ادا احترام روح این د مقاومت آبانا مدند و در مایت از راه او راد

راخوان ای مومی و نافرمانی مدنی در روز نجشنبه

مساجد اردوگاه اط در ر دس نیز من رگداشت د التمیمی، امروز را روز نافرمان مدنی اعلام کرد.

گروه‌های ملی و اسلامی در قدس نیز با انتشار بیانیه‌ای، امروز (پنجشنبه، ۲۰ اکتبر) را روز عزای عمومی و نافرمانی مدنی اعلام کردند و خواستار برافراشته شدن پرچم‌های سیاه در موسسات و منازل و برگزاری مراسم عزاداری در کلیه مدارس شدند.

گروه مقاومت «عرین الاسود» (بیشه شیران)، نیز شب گذشته با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: ما از مردم خود در شهر نابلس و سراسر کرانه باختی و قدس می‌خواهیم که در ساعت ۱۲:۳۰ امشب از منازل خود بیرون از آینده چه بر پشت بام. منازل و در آبان و ر مکان دیگری، این رمان لسطینی ادای احترام نند.

جوانان فلسطینی در مناطق مختلف فلسطینی از باب العامود و شهرک سلوان در شهر قدس گرفته شده تا نابلس و الخلیل و … نیز به این فراخوان پاسخ مثبت دادند و با سردادن شعار و تکبیر به شهید التمیمی، ادای احترام کردند.

امروز نجشنبه نیز، مردم لسطین در دس ​​اشغالی و مناطق مختلف رانه اختری این راخوان رای اعتصاب و نافرمیانی است.

مدارس در نوار نیز امروز مراسمی مراسم روح د التمیمی ادای احترام ردند.

از سوی دیگر منابع رسانه ای، امروز از درگیری دید وانان

همچنین تصاویری از اقدام جوانان فلسطینی در بستن ورودی اصلی «بیرزیت» در شمال رام‌الله در واکنش به شهادت التمیمی و تاکید بر ادامه مبارزه با اشغالگران منتشر شده است.

ایان ام/ص


مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا