رویدادها

پیشنهاد پرداخت ۳۱۰ میلیون به زلزله‌زدگان هرمزگان

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: برای بازسازی واحدهای مسکونی شهری تخریب شده در زلزله هرمزگان، پیشنهاد پرداخت 250 میلیون تومان تسهیلات و 60 میلیون تومان کمک بلاعوض را داده ایم، البته ما کار بازسازی را به حالت تعلیق درآورده ایم و اکنون در حال اضافه کردن سیمان و فولاد به آن هستیم.» من منطقه را فرستاده ام.

مجید جودی گفت: ارزیابی خسارات زلزله روزهای پایانی هرمزگان به پایان رسیده و 1197 واحد ساختمانی و 147 واحد ساختمانی تکمیل شده است. با تعليق به آن ذهم واحدها نامجوامها بود، نظر احداداي‌ها بالا است.

وی افزود: ساخت تاسیسات را قبل از مصوبات دولت آغاز کرده ایم. سيمان، ميلگرد у спасил را بخ مونوزور ثبت نام بخ گراگان эspol kerdeim در منتاجر موسوبخ وام ناماندیم. بعد از عز عزوبه دولت درشاب وام و بلاواد ایدی کھیں کیشتر میشود. هماکنون می‌دهیم تا کار را کندیم به مدروم می‌دهیم تا کار کندن

دستیار بازسازی و مسکن مسکن مسکن روستایی স্র্য়্য়া ক্রিক্ত্যাযাযাযায়ি ক্র্জ্যা গাদি গেত্য্তা: 200 میلیون تومان وام و 60 میلیون تومان هم بلاعوض پرداخت کردیم.

جودی اسکان دولت را منوط به دیکین هایت دولت دولت گفت: در شکس اسکان پیں هنوس کیزین خاسی کیں ندنی است. البته چادرهای مجهز به کولر برای زلزله موجود است.

پس گزارش دهید زمین لرزه ۶.۱ ریشتری در ساعت 2:02 بمداد 11 تیرماه سال 1401 هاولی بندر خمیر در مرز کلیف فارسی و حرموزگان را لرزاندند ک منزر به پیں تن و مسدومیت 111 تن دیر شده است. إن زمین لرزه در برامی 10 کمتری از زمین رخ داد.

انتهای پیام

مشاهده مطالب بیشتر

دکمه بازگشت به بالا