رویدادها

کشف و پلمب کارگاه تولید سموم کشاورزی تقلبی در خرم‌آباد

есنا/لرستان لرستان الرسمان گفت: 4000 لیتر سم، کود و رنگ تقلبی کشاورزی در شهرستان خرم آباد کشف شد.

يحيي الهي امروز در جموعة جمعة كرد كرد كرد كرد كرد كرد كرد كرد كرد كرد كرد كرد كرد كرد: مأموران كلانتري 15 خرم آباد با تاييد اطلاعات مبني بر توليد كليه كلاهبرداري كشاورزي در كارگاه غير مجاز مطلع شدند و موضوع را در دستور کار خود رسیدگی کردند.

وی افزود: در بررسی ها و بررسی های اولیه مشخص شد افرادی در خرم آباد با راه اندازی کارگاه اقدام به تولید اجناس تقلبی با برندهای مختلف کرده و به روش های مختلف در استان به فروش می رساندند.

فرمانده لرستان با اشاره به اینکه ماموران پس از هماهنگی قضایی به محل مورد نظر اعزام شدند، گفت: 4000 لیتر انواع سموم کشاورزی، کود و رنگ غیر مجاز و تقلبی و تعداد زیادی برچسب های چاپ شده و جعلی کشف شد.

الهی گفت: کارشناسان ارزش اقلام در معرض دید را 10 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی تحت تعقیب قرار گرفته است، گفت: پلیس با افرادی که با تولید مطالب جعلی امنیت مردم را تهدید می کنند برخورد جدی خواهد کرد و شهروندان با هرگونه اخبار و اطلاعات در این زمینه برخورد خواهند کرد. این میدان.” بلافاصله رابتراب را از تریک 110 به پلیس بیشتر تا از بایک سواو اوازی سودجویان ادمیر و با انان دراد کاکت شود شود.

انتهای پیام

مشاهده مطالب بیشتر

دکمه بازگشت به بالا