ورزش

گولسیانی یاد هاشمی‌نسب را زنده کرد/ یحیی نشان داد یکی از باهوش‌ترین مربیان ایران است

بهنام طاهرزاده: گلسیانی یاد هاشمی را زنده نگه داشت

پیشکسوت پرسپولیس برای دربی 99 ساحت کرد.

بهنام طاهرزاده سرپرست باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار گروه خبر ورزشی، با اشاره به تیترهای دربی و شرایط پرسپولیس در این دیدار گفت: با توجه به مشکلاتی که گل محمدی و تیمش در آستانه دربی داشتند، این تیم به نتیجه خوبی دست یافت و اینکه توانست مقام اول را حفظ کند اتفاق خوبی برای پرسپولیس محسوب می شد.

وی در ادامه تصریح کرد که به ویژه در مورد رفتار لوکادیا و سفر عجیب: بازیکنی مثل لوکادیا در چنین شرایطی واقعا مشکوک بود چه برسد به پرسپولیس. درست است که او بازیکن حرفه ای است اما این رفتار در رابطه با پرسپولیس و هوادارانش حرفه ای نیست و باید با آن برخورد شود.

पिश्क्सवूत पर्सपोलिस बराया सुवाद े9 Technical Derby با وجود مشکلاتی که سد راه بود، پرسپولیس آنجا بود، اما هیهی توانست تیم را به خوبی جمع کند و یکپارچه کند و همین موضوع منجر به هنرنمایی گل محمدی شد. گل زودهنگام پرسپولیس کفه ترازو را برای این تیم سنگین کرد اما متأسفانه تمرکز تیم روی تیم مدافع از دست رفت و پرسپولیس دو بار با گل های ناامیدانه دروازه را باز کرد اما پسران توانستند این گل را جبران کنند و گل به ثمر رسید. دیر رسیدن به این جلسه برای به بار آوردن کمترین حق خود. با توجه به اینکه این آزمون باعث شد تا پرسپولیس جایگاه خود را در بالای جدول حفظ کند، باید بگویم که این آزمون یک برد برای پرسپولیس محسوب می شد.

طاهرزاده به خبرنگار گیورگی گلسیانی درباره آینده غیرقابل پیش بینی گفت: مدافع پرسپولیس قبل از بازی به قهرمانی در این دیدار فکر نمی کرد، اما با استفاده از هوش خود برای ایستادن و قدرت حرکت، توانست دو گل مهم به ثمر برساند که نشان می دهد ییحی می تواند تمام گل را به ثمر برساند. از تمام استعدادهایش در پرسپولیس به خوبی بهره می برد و در واقع یکی از باهوش ترین مربیان امروز ایران است.

مهاجمان سال ها پیش پرسپولیس اضافه کردند: خط دفاعی سال های قبل مانند مهدی هاشمی با قدرت گلزنی خوب و موقعیت های مناسب در دربی برای پرسپولیس و همچنین استقلال گلزنی کرد که گل های اخیر در دربی برای خیلی ها خط هاشمی را زنده کرده است.

وی در پایان اظهار داشت: پرسپولیس با حفظ عنوان قهرمانی به نقطه عطف مهمی دست یافته و حالا با شرایط بهتر و اعتماد به نفس بالاتر می تواند برای قهرمانی در لیگ بجنگد. تیم گل محمدی این پتانسیل را دارد که برای سه پیروزی در این فصل بجنگد و افتخاری دیگر برای پرسپولیس و هواداران بیافریند و تاریخ سازی کند.

خبرنگار: سمیع قدیری

پیام پایانی

آیا این خبر مفید بود؟

در نتیجه موافق و نظر مخالف

مشاهده مطالب بیشتر

دکمه بازگشت به بالا