فرهنگ و هنر

یادواره شهید علی عظیمی برگزار شد

فرمانده قرارگاه مدینه نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر رزمندگان در دفاع از حرم نمی‌رفتند ما را درمرزهای خودمان به جنگ داعش می‌رفتند، داعشی که هیچ بویی از انسانیت نبرده بود و چه جنایت‌هایی علیه مردم سوریه و عراق مرتکب شدند.

به گزارش مجله ایرانی، سردار محمد مارانی که در یادواره شهید مدافع حرم، علی عظیمی سخن می‌گفت، بیان کرد: افتخار مردم شهرستان زرند این است که شهدای مانند قربانزاده، رشیدی، کاربخش، تهامی، وشهید مدافع حرم شهید علی عظیمی دارد و این افتخاری برای شماست. مردم رستان ولشکر ارالله است. رویج رهنگ ادت از مهمترین نقاط نظام اسلامی است.

فرمانده قرارگاه مدینه نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: لشکر ۴۱ثارالله هر مأموریتی که در عملیات‌های مختلف به او می‌شد، افتخار افرین بود چرا که فرماندهی مانند سردار شهید حاج قاسم سلیمانی داشت که این لشکر حماسه به یادماندی از خود به یادگار گذاشت.

وی مدیریت و رماند سردار سلیمانی اشاره رد و : در سال دفاع مقدس رزمندگان نها رای دفاع از رم رت نب سلام الله لیها مجاهدانه داکاری ردند. اگر رزمندگان در دفاع از حرم نمی‌رفتند ما می‌بایست درمرزهای خودمان به جنگ با داعش می‌رفتند، داعشی‌ها که هیچ بویی از انسانیت نبرده بودند و چه جنایت‌هایی علیه مردم سوریه و عراق کردند.

سردار مارانی اطرنشان رد: دور انقلاب اصل دفاع مقدس ود. دفاع مقدسی رزمندگان ما مظلومانه مجاهدت ردند ا انقلاب اسلامی ماندند. در دفاع مقدس از ور از دام مایت میرد.

انتهای ام

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا