عمومی

یکی جلو این آدم های موفق را بگیرد!

انگار موفقیت رص و دارو ا ودر ل ونده ای است می وان ن را ورد و دش اصله د م موفقیت ر سد از نزدیک های موفقیت چند ساعت در روابط زناشویی و دوست یابی تا همرسانی به کائنات قوی شدن و صد البته ثروتمند شدن، که این بازار این آخری همیشه داغ است و همیشه کسانی هستند که بی هیچ موفقیتی در هیچ زمینه ای موفقیت می دهند و درس می خوانند. هم که ساده لوحانه فریبشان را می خورند و بعد از حضور در کلاس های آنلاین و ترغیب به خرید این بسته های آموزشی و به آنها که در نتیجه نمی رسند سرخورده تر از عمل حتی ممکن است دست به کارهای خطرناکی بزنند.

آرا سازوکار رای مقابله با این افراد نیست اما لااقل می وان ا ررسی اولین اصول موفقیت موفقیت روم

م واهد از روتمند دن رف ند؟

کسی که پول رهن خانه اش را ندارد و یک خودروی خارجی را برای یک ساعت اجاره می کند و با پوشیدن لباس های شیک انواع فیلم ها را در همان خودرو اجاره ای لوکس می گیرد تا نشان دهد ثروتمند است و تدریس ثروتمند شدن می کند، آیا این ریب دیگری است؟

ن در زندگی اش دچار مشکل است ونه رای ملت نسخه ویز می ند و یک موفقیت در روابط و ناشویی می می.

?: : مدرک لی، ثبت ارشان و…وجه داشته منابعی

دو،اگر مثلا ن رد، روتمند دن را دریس می ند سعی کنید سعی کنید نید ا رس و از افراد مختلف مشاهده کنید. موفقیت اقتصادی رسیده،کدام اقتصادی را ادار می ند ودش را موفق می کند

یا مثلاً اگر درباره روانشناسی رفتار و موفقیت در زندگی زناشویی حرف می زند ببینید در زندگی شخصی اش و در رفتارش با دیگران چگونه است که این حرف های زیبا و چهره های خنده دار روی دیگری نهفته است که همان زندگی واقعی آنهاست.

ن: ماً افراد موفق واقعی م ستند در نبه ای مختلف موفقند. اینان یا تحصیلات مرتبط دارند یا با عملکردشان را ثابت کرده اند به حساب این عزیزان که اتفاقاً تعدادشان کم هم نیست با بقیه جداست.

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا