رویدادها

۹۳ درصد زائران، مرزهای زمینی را انتخاب کرده‌اند / مدیریت ترافیک اربعین با ۸ هزار نیروی راهور

есنا/هوزستان رياس بليس راحور فراجا گفت: 93 درصد از بازديدكنندگان مرزهاي زميني را براي حركت انتخاب كرده اند و حدود 65 درصد مسافران از خودروهاي شخصي استفاده خواهند كرد، البته ناوگان عمومي براي سرويس كامل آماده است.

سردار سید کمال هادیان‌فر در پایان نشست شورای راهبری کاهش تصادفات جاده‌ای ویژه اربعین حسینی که دوشنبه به میزبانی استانداری خوزستان برگزار شد، گفت: موفق باشید با مشاهده گزارش‌ها و بازدیدهایی که از مرزها به لطف خداوند و با تلاش‌های مهم، معاونین و مدیران ارشد استان‌ها. دستگاه های اجرایی آنقدر گسترده و خوش طراحی هستند که قابل مقایسه با سال های قبل نیستند.

به روگر مجله ایرانی به نقل از استانداری خوزستان، وی وردید: می‌توان گفت استان کوزستان کامیل بری ایکسنی زایران را دارد; 93 درصد از بازدیدکنندگان مرزهای زمینی را برای عزیمت خود انتخاب کرده اند و حدود 65 درصد از مسافران از خودروهای شخصی استفاده خواهند کرد، اگرچه ناوگان عمومی به طور کامل برای خدمات رسانی مجهز است.

سردار هادیان‌فر گفت: آنچه باید مورد تاکید قرار گیرد و مردم عزیز باید به آن توجه کنند این است که زائران زمان سفر خود را مدیریت کنند و سفر خود را به روزهای پایانی اربعین موکول نکنند زیرا باعث ازدحام و ایجاد مشکلات مختلف می شود.

رياس بليس راحور فراجا كرد: بيش از 8 هزار نفر از استورافي از در بليس راهور در جدايي‌هاي بروز رايور را راه‌مان را راه‌د داد داد در کريس رايور راه‌هاي راه‌هاي راه‌مترافي رايور رايور رايور رايور رايور.

سردار هادیان‌فر کاترنشان کرد: تحمیل تعریفات نیز در دستور کار است که با صوربی مردو ازیز به دست برای آمد. در دو مرز خوزستان وامتا کاملا وجود دارد و براقینگها اعداد است; جاده ها نیز در طول مسیر تعمیر و بهسازی شده و اقدامات بسیار خوبی انجام شده است.

وی بیان امدیدری کرد: امیدوارم امسال به کوبی و بدون شبک کاسی پیپرای زایران بوسدم. از استاندار خوزستان و دستیاران ایشان به خاطر زحمات چند ماه اخیر و جبران عقب ماندگی های دو طرف مرز تشکر می کنم و شرایط نسبت به گذشته بسیار بهتر است و همه ما هستیم. آماده انجام این رسالت شخصی و قلبی هستیم تا بتوانیم در خدمت بازدیدکنندگان باشیم.

انتهای پیام

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا