اقتصادی

آغاز تست چاپگرهای ۳ بعدی برای تولید قاب ساعت هوشمند

اپل سرگرم آزمایش چاپگرهای سه بعدی برای ساخت قابهای فولادی بعضی از ساعتهای هوشمند آینده خود است.

به گزارش مجله ایرانی، بلومبرگ نیوز در خبری به نقل از منابع آگاه نوشت: این تکنیک تولید، نیاز به برش قطعات فلزی به شکل محصول را منسوخ کرده، زمان ساخت دستگاه‌ها را کاهش می‌دهد و همچنین به محیط زیست کمک می‌کند.

طبق گزارش بلومبرگ، این رویکرد، پتانسیل آن را دارد که زنجیره تامین اپل را یکپارچه سازی کند و در صورت موفقیت‌آمیز بودن آزمایش‌های مربوط به ساعت‌های هوشمند، این شرکت به دنبال آن است که در چند سال آینده، از این فناوری در محصولات بیشتری استفاده کند.

اپل همچنین قصد دارد این فرآیند را برای ساعت تیتانیومی اولترای خود اعمال کند اما این تغییر، تا سال ۲۰۲۴ برنامه ریزی نشده است.

بر اساس گزارش رویترز، اپل قرار است در ۱۲ سپتامبر (۲۱ شهریور) رویداد پاییزی خود را برگزار کند و تحلیلگران پیش بینی می کنند که ارزشمندترین شرکت جهان در این رویداد، از خط جدیدی از ساعتهای هوشمند و آیفون رونمایی خواهد کرد.

انتهای پیام

مشاهده مطالب بیشتر

تیم تحریریه اقتصادی

درود بر شما! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم و به تحلیل‌های اقتصادی می‌پردازم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.
دکمه بازگشت به بالا