استان ها

اجرای طرح زوج و فرد در هسته مرکزی شهر کرج

برای گزارش آنلاین اخبار از طوفان؛ وی با اشاره به «کف تقلبی» در آخرین جلسه شورای ترافیک مالیات شهری، گفت: مصوبه شورای ترافیک بر مبنای زوج و فرد از اول بهمن ماه هر سال در مالیات شهری در حال اجرا است. ساعت تعطیلات از ساعت 16:30 الی 21

این مسئول کاهش آلودگی هوا به ویژه در هسته مرکزی شهر و کنترل فرکانس تردد وسایل نقلیه را مهمترین هدف اجرایی عنوان کرد و افزود: امیدوارم شهروندان از تردد بی مورد وسایل نقلیه در این منطقه با هم زمان پرهیز کنند. اجرای زوج و فرد. .

صحن با اشاره به سایر موارد در این جلسه گفت: با توجه به جزئیات کارشناسان، اداره کل مطالعات و بررسی های ترافیکی شهری و با هدف پیشگیری از وقوع تصادفات احتمالی و همچنین کاهش تداخل ترافیکی، انجام شد. برای جلوگیری از موانع واقع در باغ آبی (محدوده خیابان هفده و خیابان حیدر) اقدامات لازم انجام می شود.

در این جلسه اصلاح تردد عابر پیاده خیابان آزادی (شهر رجایی) از تقاطع خیابان هشتم تا تقاطع جاده شهیدمزن و سایر محلات ضروری بود: اقدامات اجرایی بر اساس مهندسی تهیه شده توسط فنی لازم است. و کمک های ساخت و ساز

با توجه به دیدگاه‌های حمایتی حمل‌ونقل و حمل‌ونقل و ترافیک، مالیات شهرداری به‌ویژه افزایش لازم در اجرای قانون در مناطق شهری به‌ویژه در حوزه اجتماعات تجاری و استفاده از سفرهای سریع، تعیین شده است. با محوریت اداره کلیه ترافیک های ایمنی و مهندسی، نکات قابل یادآوری، شناسایی و موضوع توسط کارشناسان ذیربط بررسی شود.

46

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا