دانش و سلامت

ارسال پیشنهاد اولیه تعرفه‌های پزشکی ۱۴۰۲ به هیات دولت

دبیر شورای عالی بیمه سلامت گفت: پیشنهاد اولیه شورای عالی بیمه سلامت در مورد افزایش کلی تعرفه پزشکی ۱۴۰۲ به هیات دولت ارسال شده اما هنوز مصوبه ای از هیات دولت به شورای عالی بیمه نرسیده که مرحله دوم و بررسی افزایش اجرای تعرفه، انجام شود.

به گزارش مجله ایرانی، دکتر محمودرضا محقق دولت آبادی اظهار داشت: برای تعیین تعرفه پزشکی ابتدا پیشنهاد افزایش کلی تعرفه از سوی شورای عالی بیمه سلامت به هیات دولت می رود و پس از تصویب افزایش کلی تعرفه در هیات دولت، برای بررسی و کارشناسی افزایش اجزای تعرفه، دوباره به شورای عالی بازگردانده می شود و پس از آن دوباره برای تصویب و ابلاغ، به هیات دولت ارسال می شود.  

بنابر اعلام وبدا، وی افزود: پیشنهاد اولیه افزایش کلی تعرفه ۱۴۰۲ در شورای عالی بیمه با حضور اعضای این شورا، بررسی و جمع بندی شده که این پیشنهاد برای سازمان برنامه و بودجه و هیات دولت ارسال شده است.

وی گفت: در مرحله دوم پس از تصویب افزایش کلی تعرفه توسط دولت، اجزای تعرفه بررسی می شود. بر اساس قانون باید تصویب تعرفه پزشکی قبل از پایان سال، تصویب شود.

انتهای پیام

مشاهده مطالب بیشتر

تحریریه مجله ایرانی

اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا