رویدادها

از «معارفه رییس پلیس جدید کشور» تا «مدت زمان قرنطینه کرونایی‌های موج هشتم»

سردار احمدرضا رادان که هفدهم ماه جاری با حکم رهبر معظم انقلاب به عنوان فرمانده جدید اداری کیشور منصوب شد، امروز به طور رسمی فعالیت خود را در سمت “رییس کیشور جدید” آغاز کرد.

بر اساس گزارش ها، بعد از ظهر امروز مراسم معارف و تجلیل از فرماندهی ادارات کیشور با حضور افسران ارتش و کیشور در مرکز شهرستان فرجه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم سردار شیرازی رئیس دفتر فرماندهی این فرماندهی سردار رادان را قرائت کرد.

در رضاع حكم كومداني كل فراجا تسوبر رياس ستاد كل فورقاء اسمكيني به سردار رادان شد و با حداي لوح از سدار حسين اشتري بومداني پيرسن فراجا شد تصدير شد.

سرلشکر باگری ریس ستادکل تورکا فراجا، امیر موسوی فرمانده نیروهای مسلح، احمد وحیدی وزیرکشور، سرلشکر رحیم سفوی دستیار کوماز کل قوا، سردار اشتری کومدانی پیسن فراجا، سردار اسمیال احمدی مقدم کل عسبق فراجا، حجت السلام ختیب وزیر بازیر و… در این مراسم حضور داشتند.

குருக்குதியியுக்கு தைத்திய்ுிர்ககு

همچنین فرمانده سابق شهرستان همزمان با پایان ماموریت در میان گزارش های عملکرد و اقدامات انجام شده در شهرستان طی هشت سال گذشته از مردم و جایگاه و رهبری عذرخواهی کرد. اشتباهات و کاستی های احتمالی و طلب بخشش.

سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح نیز در مراسم تودیع و معارف فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروی انتظامی در 110 روز گذشته از امنیت، منافع ملی، هویت و مردم دفاع کرده است. آنها با حوصله و مهارت امنیت را به کیشور بازگرداندند و کسانی را که سعی داشتند با یک نبرد ترکیبی کیشور را دشوار کنند، از پای درآوردند.

کورونی‌های موج‌های آشتم می‌توانند روز به کورانیته شوند؟

به گزارش مجله ایرانی، در هفته گذشته 135 نفر مبتلا به کووید-19 شناسایی شدند. طبق توصیه متخصصان، کسانی که علائم شدید و ضعیف دارند باید از 5 تا 10 روز خود را قرنطینه کنند.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت، در ۲۴ ساعت گذشته دو نفر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در کیشور جان خود را از دست دادند و ۱۳۵ بیمار جدید نیز در کیشور شناسایی شدند.

کورونی‌های موج‌های آشتم می‌توانند روز به کورانیته شوند؟

رسما وارد موج وارد شد و هذا منتدیل‌های صناعت‌های موج اول در بین مردون در بین مدرون مستشد نیمی‌شود اما نوده کورونا را دست کم کرد.

در حال حاضر تعداد شهرهای دارای وضعیت قرمز مانند هفته های گذشته صفر است و تعداد شهرهای دارای وضعیت نارنجی به چهار تا هفت ماه رسیده است. همچنین تعداد شهرهای دارای وضعیت زرد از 62 شهر به 101 شهر افزایش یافت و در مقابل، تعداد شهرهای دارای وضعیت آبی که از نظر ویروس کرونا عادی محسوب می شوند از 382 شهر به 340 شهر کاهش یافت.

برهمین اساس کمیته علمی خردسال مقابله با ویروس کرونا در آخرین جلسه خود که با موضوع وضعیت موج هشتم و سویه های جدید ویروس کرونا برگزار شد، توصیه کرد که افراد حتما در مکان های شلوغ و سرپوشیده از ماسک استفاده کنند. تجمعات و اقدامات بهداشتی از جمله فاصله گذاری اجتماعی، ضدعفونی کردن دست ها و … را مندی کیکی کی دینند

در عين حال، افرادي كه از نظر خودشان علائمي نظير تب، سرفه، گلودرد، کسالت و ضعف، علائم گوارشي و … دارند، بايد توجه داشته باشند كه ممكن است تحت تاثير ويروس كرونا و ريز مغذي‌هاي جديد قرار بگيرند. بنابراین بر اساس توصیه های علمی باید حداقل پنج روز خود را در خانه قرنطینه کنید و استراحت کنید. به افرادی که علائم شدیدتری دارند توصیه می شود خود را به مدت یک هفته تا 10 روز قرنطینه کنند و در صورت تداوم یا بدتر شدن علائم به پزشک یا مرکز درمانی مراجعه کنند.

குத்து தியுக்க்கி

از امروز تا جمعه (19 تا 23 دی) در کیشتر کیشور کیشیر دما پیش بینی شده است. به توریک کے کے کے کے کے کے کے کے کے کے کے کے کے کرد کرد و در سازمان های آئین راستا هواوصنیی علیہ نارینجیران سادر کردہ است.

به گفته رئیس مرکز پیش بینی و مدیریت بحران کشور، دمای هوا در شمال بین 10 تا 15 درجه و در شمال و شرق کیشور بین 7 تا 10 درجه کاهش می یابد.

وی همچنین از پیش بینی سیل در سه استان بوشهر، فارس و خوزستان در پی ورود سامانه بارشی به کیشور خبر داد و توصیه کرد کوهنوردان از رفتن به کوه خودداری کنند و مردم نیز به دلیل لغزندگی جاده ها از سفرهای غیرضروری خودداری کنند. برف بر گردنشان تنمر ندهند

همچنین از اواخر هفته کاهش دمای تهران پیش بینی نمی شود.

استمان تهران فردا (20 دی ماه) ابری و در بیکی ساعت‌ها کریم با براش و برف و گُزش باد باد باد بود.

کاش 4 د راننن ئو ان ان ان انای نانا نن «« «تنو اوئن اوئه آنه «« «· ا مَج

امارها نشان از تعرف فرستافوری از عزید امسال تا فسل پیسین دارد.

در حالی که بیش از یک سال از تصویب و ابلاغ قانون حمایت از خانواده و حمایت از جمعیت جوانان و اعطای مشوق به خانواده ها برای فرزندآوری می گذرد، تعداد ولادت های ثبت شده در نهمین ماه سال جاری چهار درصد کاهش داشته است. یا به عبارتی نسبت به دوره مشابه سال قبل بیش از 33 هزار کاهش داشته است.

به روگر آسنا، هذا هنوس سه مه تا پایان سال منهد و شرحنی نیست بوادیدهای امسال کیشتر یا کیمیر از سال کیکس می شوند; اما آنچه که نزولی نرخ باروری در 9 ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می دهد، نشان می دهد که باروری در کشور صرفاً یک موضوع اقتصادی نیست و شاید حتی در برخی موارد عنصر فرهنگی باشد. اقتصاد نیز تحت تأثیر قرار می گیرد. اگرچه به گفته محققان در برخی مناطق، ساکنان مرفهی که با مشکلات اقتصادی در آنجا زندگی می کنند نیز دست از کار نمی کشند، اما شاهد کاهش باروری هستیم.

تعليقة 32 هزار مدير «مونث» در تعليم و تربيت

به گفته رابعه امامی رضوی، مشاور امور زنان وزارت آموزش و پرورش در کیشور، 480 هزار زن فرهنگی در حوزه های مختلف فعالیت می کنند که از این تعداد 32 هزار نفر در سطوح مختلف مدیریتی از مدیران ارشد گرفته تا عملیاتی و خردسالان مشغول به فعالیت هستند. و مدیران میانی . .

او گفت که رویکرد او در آموزش و توسعه ترویج کمبود مدیران زن نیست، بلکه ارتقای شایسته سالاری، شایستگی پرداختی و ارتقای جایگاه زنان در مناصب مختلف و پیگیری جدی آن است. शाहित अध्युदेशी है।

500 هزاز موتوربرقي للاينده موتوربرقي للاينده نگاهة

حجت السلام و المسلمين اقاميري، رياس كميتي امران شوريه شهر تهران از برامن شهرداري تهران بري تلكني 500 هزاز بركسيكلت بركي با متورسيكلتهاي آلاينده خبر داه است.

و با بيان عن هذا شهرداري خريد مترسيكلت بريكي رايندر راندر كه در رايزني با بانك‌ها شهده آهيں است: نوده كريد متوسيكلت بري بروش گودي. البته هنوز این برنامه نهایی نشده است، اما تسهیلاتی فراهم می شود تا شهروندان بتوانند موتورسیکلت های برقی را با موتور برقی جایگزین کنند.

لیست عبدلی ستركوبهای نایمن تهران تنها از منزر اتش‌نشانی است

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران معتقد است: لیستی که مدت هاست در رسانه ها در خصوص ساختمان های ناایمن شهر تهران مطرح می شود، تنها مربوط به بررسی صحنه آتش سوزی است.

علی نصیری، رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: پس از عدم حریق و سایر اقدامات ایمنی در ساخت و سازهای شهر، لیستی وجود ندارد و با بررسی های انجام شده توسط 22 تیم، این لیست مربوط به بررسی همه است. اقدامات ایمنی در حالی که تهیه شده، عنوان شده است: لیستی که مدت هاست در رسانه ها مطرح شده است تنها مربوط به بررسی صحنه آتش سوزی است که تعداد آن به 129 ساختمان می رسید و با رعایت نکات ایمنی که انجام شده در برخی از ساختمان ها، 10 مورد از آنها کاهش یافته است.

пань хабр пр высота имроз сервис компании Есна:

کاش 4 د راننن ئو ان ان ان انای نانا نن «« «تنو اوئن اوئه آنه «« «· ا مَج

تداوم بارش برف و بران در کیشور/ کے ۷ تا ۱۵ دما

500 هزاز موتوربرقی للتحمیل موتور علاينده بتطبون/ رايزني با بانك ها بريا برائة فيلاقة

کرونا صفر و علائم موج هشتم بروز.

۳ استان پرخرتر درُی ورود سامانه بارشی/بیشترین دما در شمال شرک کیشر

انتهای پیام

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا