بین الملل

ایرانی‌ترین تیم ملی نیاز به حمایت و پشتیبانی دارد

در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال

عضو هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: ایرانی‌ترین تیم ملی برای حضور در مسابقات جام ملت‌ها نیاز به حمایت و پشتیبانی دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، محمدرضا ساکت عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در رابطه با برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال گفت: برگزاری مجامع سازمان‌ها و نهاد‌ها و از جمله فدراسیون فوتبال قدمی راهبردی در راستای دموکراسی اداری و سازمانی که فدراسیون فوتبال به آن پایبند است و در قالب ضوابط قانونی خودش و در مواقع مقتضی و لازم انجام می‌دهد و مجمع را برگزار می‌کند.

وی گفت: برگزاری مجمع برآیند دیدگاه‌ها و نظرات و ایده‌های اعضای مجمع است. هیئت‌های فوتبالی استان‌ها، باشگاه‌ها و نهاد‌های ذیربط بسیار موثر در پیشرفت و جلوگیری از اشکالات و قانونمندی‌های فراگیر و برنامه‌ریزی‌های بلندمدت و میان مدت هستند که مجمع وظیفه همه آن‌ها را برعهده دارد و کارش را دنبال می‌کند.

عضو هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: این روز‌ها ایرانی‌ترین تیم ملی در حال آماده شدن است تیمی که کادر فنی و بازیکنان ایرانیان پاکباخته هستند که قرار است برای مسابقات مهم جام ملت‌های آسیا آماده شوند. ضروریست یک خیزش و نهضت ملی برای حمایت از این تیم ملی که سر تا پا ایرانی هستند، فراهم شود. بایستی اراده‌های ایرانی، حمایت ایرانیان و پشتیبانی‌های لازم وزارت ورزش و دولت جمهوری اسلامی ایران هیئت‌های فوتبال استان‌ها و باشگاه‌ها این تیم را همراهی کند.

انتهای پیام/

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا