استان ها

حضور حداکثری کارکنان پلیس راه لرستان در شروع طرح نوروزی

حضور حداکثری کارکنان پلیس راه لرستان در شروع طرح نوروزی

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی لرستان گفت: پلیس راه لرستان به محض شروع طرح نوروزی با حداکثر توان کارکنان و خودرویی در سطح محورها حضور دارند.

به گزارش خبرگزاری مجله ایرانی از لرستان ؛ سرهنگ “محمدزارعی” در حاشیه برگزاری رزمایش انتظامی ترافیکی ویژه نوروز 1402 ، اظهار کرد: با توجه به اینکه استان لرستان شاهراه مواصلاتی چندین استان است و نیز در مجاور بااستان خوزستان واصفهان است ، امسال شاهد حجم تردد در سطح محورها هستیم.

وی افزود: پلیس راه استان لرستان به محض شروع طرح نوروزی با حداکثر توان پرسنلی و خودرویی در سطح محورها حضور دارند.

رئیس پلیس راه استان لرستان به رانندگان توصیه کرد: بیشترین وقوع تصادفات در شعاع 30 کیلومتری به استان لرستان رخ می دهد بنابراین فاصله طولی را رعایت کنید و از سرعت و سبقت های غیرمجاز خودداری و با سرعت مطمئنه حرکت کنید.

سرهنگ زارعی اضافه کرد: کارکنان پلیس راه استان با تمام توان در سطح محورها حضور دارند و چنانچه راننده ای مرتکب تخلفی شود بلافاصله اعمال قانون صورت می گیرد.

این مقام انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: کاهش سرعت در بزرگراها در کمیسیون ایمنی و راههای کشور مصوب شد که طی آن مقرر شد سرعت در آزادراهها 10 کیلومتر کاهش پیدا کند، انشاء الله با نصب تابلوهایی که در سطح محورها ایجاد شود حتماً نسبت به رعایت مقررات آن اقدام خواهد شد و این مصوبه به محض طرح نوروزی انجام خواهد شد.

انتهای پیام 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا